МЕНЮ


18:06

І скасовувати його міська влада не збирається

Тільки-но у Кіровограді після впровадження маршруту №1ц стабілізувалася ситуація із пасажирськими перевезеннями й жителі припинили скаржитися на проблеми із транспортним сполученням вулиць Жадова, Полтавської та інших із центральною частиною міста, як виникла нова проблема – два транспортних підприємства погрожують страйком із зупинкою тролейбусів та автобусів.


переглядів: 634
17:54

На початку тижня рятувальники попередили про можливе значне погіршення погодних умов у Кіровограді. Комунальники були до цього готові, та, на щастя, перший снігопад був не таким уже й сильним. Хоча роботи все одно вистачало.

переглядів: 595
17:39

Шостого грудня на позачерговій, 31-й сесії Кіровоградської міської ради було внесено зміни до міського бюджету, які мають забезпечити виплату грудневої заробітної плати працівникам бюджетної сфери Кіровограда і розрахунки за енергоносії.

переглядів: 471
17:28

Інформація про розрахунки кіровоградців із ЖЕКами і КРЕПами зосереджуватиметься в єдиній електронній автоматизованій системі. Туди ж заноситимуться відомості про права мешканців на субсидії і пільги. Ведення такого обліку передбачено міською програмою реформування сфери обслуговування житлового фонду та прибудинкових територій.

переглядів: 490
17:13

Шостого грудня у Кіровоградській міській раді відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

переглядів: 582
16:59

У Кіровоградській міській раді в рамках Всеукраїнського тижня права пройшла правова гра "Мої права", організована відділом сім’ї та молоді спільно з міським управлінням юстиції.

переглядів: 527
16:43

Житлова проблема в Україні завжди була гострою і залишається такою дотепер. Особливо – для молоді, адже житлові труднощі – причина багатьох розлучень і зниження рівня народжуваності. Власне житло – це мрія багатьох молодих кіровоградських сімей. Втілювати її в життя допомагає Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву.

переглядів: 721
16:35

Результати реалізації в області завдань Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання і перспективи на наступний рік обговорювалися на апаратній нараді в ОДА у понеділок.

переглядів: 541
16:23

Зібрати 500 тисяч гривень для створення гемодіалізної зали в обласній лікарні – таку мету переслідують організатори благодійної акції "Разом – заради добра".

переглядів: 643
1 2 3 »
pgt 0.45972 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua