МЕНЮ


17:11

На площі Кірова встановили гарну 15-метрову ялинку. Вчора ввечері її урочисто відкрили за участі представників міської та обласної влади.
Для малечі влаштували святкову програму – з ігротекою, конкурсами із розіграшами приємних сюпризів, із гарячим чаєм та солодкими подарунками. Продемонстрували свої таланти творчі колективи місцевих навчальних закладів. Детальніше про святкові заходи до Дня Святого Миколая, що були проведені в обласному центрі,– в наступному номері "ВГ".

переглядів: 533
17:08

Міська влада здійснила актуалізацію кіровоградського розділу обласної програми "Центральний регіон-2015". У чому саме полягають зміни, що пропонується внести до програми, повідомила на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради заступник начальника управління економіки Аліна Пузакова.

переглядів: 736
17:06

У наступному році в обласній дитячій лікарні мають розпочатися ремонтні роботи. На реконструкцію медичного закладу буде спрямовано 35 млн. грн. Про це повідомила на прес-конференції заступник голови ОДА Галина Пастух.

переглядів: 600
16:17

22 грудня 1973 року Президія Верховної ради Української РСР своїм указом утворила Ленінський і Кіровський райони як адміністративно-територіальні одиниці міста Кіровограда. А 27 грудня 1973 року виконком обласної Ради депутатів трудящих своїм рішенням визначив межі Ленінського та Кіровського районів.
Головною метою утворення районів було створення необхідних умов для якісного вирішення питань соціально-культурного, комунально-побутового і торговельного обслуговування населення, благоустрою та широкого залучення громадськості до вирішення цих завдань

переглядів: 725
15:53

У Компаніївському районі помер від лептоспірозу 51-річний чоловік. Це вже друга смерть в області внаслідок цього захворювання – раніше така ж доля спіткала студента Олександрійського медичного коледжу.

переглядів: 608
15:24

Перемогу у війні 1941 – 1945 років мільйони людей наближали на фронтах, у тилу, а також на окупованій території – у партизанських загонах і в підпіллі. Долі фронтовика Івана Братушка та підпільника Петра Лахмана, про яких сьогодні наша розповідь, склалися по-різному.
До початку війни Іван Братушко, що народився 1926 року, закінчив перший курс Кіровоградського фельдшерсько-акушерського училища. А під час окупації перебував у своєму рідному селі Зелений Гай Знам’янського району

переглядів: 680
15:13

Нещодавно композитори-початківці, піаністи, скрипалі, гітаристи, вокалісти, баяністи, кларнетисти й саксофоністи, вокальні ансамблі кіровоградських музичних шкіл № 1 ім. Г. Нейгауза, № 2 ім. Ю. Мейтуса та Кіровоградської дитячої школи мистецтв (селище Нове) презентували себе у Дніпропетровську на надзвичайно популярному на теренах України VI Відкритому Міжнародному фестивалі-конкурсі музики й академічного вокалу “Золота ліра”.

переглядів: 674
14:12

Почувши від мене, що хочу написати про нього в газету, Анатолій Ігнатьєв виявив неабиякий супротив: мовляв, не заслуговує він такої уваги, бо нічого видатного чи надзвичайного не створив. "А саморобний телескоп, скажете ви, у кожній українській хаті стоїть?" – наполягав на своєму я. "Та який він саморобний! – не здавався Анатолій Васильович. – Саморобний – це коли й лінзи власноруч виточені…" І все-таки я випросив у Анатолія Васильовича згоди на те, щоб розповісти широкому загалу і про його телескоп, і про його давню пристрасть до конструювання. Зустрівся з Ігнатьєвим я в його кабінеті-майстерні у Кіровоградському педуніверситеті, де він працює телефоністом.

переглядів: 1198 / коментарі (1)
13:51

У цьому правоохоронець переконався за майже десять років слідчої роботи в органах внутрішніх справ Кіровоградщини.
Ще навчаючись у школі, Олександр захоплювався історією та правознавством. Тож, коли настала пора, вирішив здобути юридичну освіту

переглядів: 1063
1 2 »
pgt 0.4201 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua