МЕНЮ


17:17

Усі ми з нетерпінням чекаємо зимових свят. День святого Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи, танці. Особливо радіють діти на День святого Миколая, бо завжди отримують подарунки, солодощі.

переглядів: 934
17:15

На другому засіданні 32-ї сесії Кіровоградської міської ради шостого скликання депутати внесли зміни до міського бюджету на нинішній рік, які дозволять розрахуватися із працівниками бюджетної сфери міста ще до Нового року та оплатити використані енергоносії.

переглядів: 854
16:58

Кіровоградську "Червону зірку" знають в уряді України як передове підприємство, чиновників, які заважають "Креативу" поставляти свою продукцію в Китай, звільнять за саботаж, а для підприємств, які інвестують у технічне переоснащення й розвиток (як кіровоградська "Гідросила"), можливо, переглянуть підходи до оподаткування.

переглядів: 853
16:36

Виконавчі органи міської ради і комунальні підприємства Кіровограда протягом 2013 року працювали добре. Це підкреслив міський голова Олександр Саінсус на щопонеділковій нараді у міській раді.

переглядів: 888
15:21

Право оренди земельної ділянки площею понад п’ять гектарів на околиці Кіровограда було предметом аукціону, проведеного у понеділок місцевою аграрною біржею. Міську раду як продавця на торгах представляв міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 883
14:53

До 70-ї річниці визволення України від гітлерівських загарбників проходить Всеукраїнська естафета пам’яті, учасники якої вшановують невмирущий подвиг наших співвітчизників. Елементом цих урочистостей є передача символічної капсули у формі артилерійського снаряда, наповненої землею, з одного обласного центру в інший в тій послідовності, як відбувалось визволення міст.
Так, 23 грудня Житомир відзначав 70-у річницю визволення від нацистської окупації

переглядів: 1053
14:47

Про святкові заходи до дня визволення Кіровограда на прес-конференції в міській раді розповіли керуюча справами виконавчого комітету міськради Лідія Єльчанінова та керівники міських відділу культури й туризму та організаційного відділу Анна Назарець і Олена Разуменко.

переглядів: 1356
14:41

З третього січня по п’яте березня 2014 року триватиме реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України.

переглядів: 1126
14:33

Керівництво області вимагає від територій підготувати пропозиції народним депутатам-мажоритарникам щодо уточнення позицій Державного бюджету, які стосуються Кіровоградщини.

переглядів: 977
1 2 »
pgt 0.55857 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua