МЕНЮ


13:30

Уільям Фолкнер стверджував, що людина є сумою свого минулого. І справді, людська особистість немислима без пам’яті про попередні події в своєму житті. У певному сенсі людство теж є сумою свого минулого. А одними з найважливіших резервуарів пам’яті людства є архіви. Про роботу одного з них – архівного відділу Кіровоградської міської ради – розповів його начальник Володимир Балашов

переглядів: 468
11:17

2014-й – це рік Синього Дерев’яного коня.
Згідно зі східним календарем, рік Коня вступить у свої права 31 січня 2014 і триватиме по 18 лютого 2015-го. Космічний елемент року – дерево, колір – синій.

переглядів: 594
18:06

І скасовувати його міська влада не збирається

Тільки-но у Кіровограді після впровадження маршруту №1ц стабілізувалася ситуація із пасажирськими перевезеннями й жителі припинили скаржитися на проблеми із транспортним сполученням вулиць Жадова, Полтавської та інших із центральною частиною міста, як виникла нова проблема – два транспортних підприємства погрожують страйком із зупинкою тролейбусів та автобусів.


переглядів: 625
17:54

На початку тижня рятувальники попередили про можливе значне погіршення погодних умов у Кіровограді. Комунальники були до цього готові, та, на щастя, перший снігопад був не таким уже й сильним. Хоча роботи все одно вистачало.

переглядів: 588
17:39

Шостого грудня на позачерговій, 31-й сесії Кіровоградської міської ради було внесено зміни до міського бюджету, які мають забезпечити виплату грудневої заробітної плати працівникам бюджетної сфери Кіровограда і розрахунки за енергоносії.

переглядів: 463
17:28

Інформація про розрахунки кіровоградців із ЖЕКами і КРЕПами зосереджуватиметься в єдиній електронній автоматизованій системі. Туди ж заноситимуться відомості про права мешканців на субсидії і пільги. Ведення такого обліку передбачено міською програмою реформування сфери обслуговування житлового фонду та прибудинкових територій.

переглядів: 483
17:13

Шостого грудня у Кіровоградській міській раді відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

переглядів: 568
16:59

У Кіровоградській міській раді в рамках Всеукраїнського тижня права пройшла правова гра "Мої права", організована відділом сім’ї та молоді спільно з міським управлінням юстиції.

переглядів: 521
16:43

Житлова проблема в Україні завжди була гострою і залишається такою дотепер. Особливо – для молоді, адже житлові труднощі – причина багатьох розлучень і зниження рівня народжуваності. Власне житло – це мрія багатьох молодих кіровоградських сімей. Втілювати її в життя допомагає Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву.

переглядів: 711
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.45334 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua