МЕНЮ


16:35

Результати реалізації в області завдань Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання і перспективи на наступний рік обговорювалися на апаратній нараді в ОДА у понеділок.

переглядів: 531
16:23

Зібрати 500 тисяч гривень для створення гемодіалізної зали в обласній лікарні – таку мету переслідують організатори благодійної акції "Разом – заради добра".

переглядів: 633
16:15

Днями у Кіровоградській дитячій бібліотеці-філії №19 міської централізованої бібліотечної системи відбулась презентація комп’ютерного обладнання, яке заклад отримав після перемоги у п’ятому раунді міжнародної програми “Бібліоміст”. Тепер вся ця оргтехніка стане у пригоді юним користувачам у пошуку потрібної інформації в Інтернеті.

переглядів: 384
15:24

В одному з попередніх номерів ми розповідали про те, що частина помешкань в Україні є небезпечними внаслідок використання при будівництві чи ремонті будівельних матеріалів, які містять шкідливі хімічні речовини. Продовжуючи цю тему, поведемо мову про те, що небезпечними вони можуть бути ще й через свою радіоактивність.

переглядів: 793
15:15

Українські супермаркети завалені дешевим китайським посудом, який виділяє отруйні речовини при нагріванні, йдеться у сюжеті передачі “Територія обману”. Отрута настільки сильна, що може навіть вбити хатніх птахів.

переглядів: 440
15:12

Нещодавно до терапевтичного відділення Знам’янської лікарні ДП "Одеської залізниці" з діагнозом "отруєння чадним газом" доставлено 42-річну місцеву жительку. Як з’ясувалося, вона користувалася несправною газовою колонкою. Стан хворої – середнього ступеня тяжкості.

переглядів: 551
15:06

Супи овочеві, рибні, грибні, супи м’ясні й круп’яні, супи на пиві і на вині … Яких тільки супів у світі не існує! Однак скільки супів – стільки й думок про їх користь чи шкоду. Так у чому ж користь звичайного борщу або вишуканого гаспачо?

переглядів: 513
14:56

За словами фахівців, користь картоплі величезна, оскільки у ній міститься життєво важлива для людини аскорбінова кислота (вітамін С).

переглядів: 612
14:45

Війна 1941 – 1945 років втягла дуже багатьох людей у свій кривавий танок – не лише чоловіків, а й жінок та дітей. Ця розповідь про двох з них – наших земляків Григорія Бурлаку та Катерину Бодялову.
Учасникові визволення Кіровограда Григорієві Бурлаці, який народився 1924 року на хуторі Бутівському Новогеоргіївського району, випало пройти піхотинцем не лише країнами Європи, охопленими полум’ям війни, а й Монголією та Китаєм.

переглядів: 533
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.46751 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua