МЕНЮ


14:11

І каже, що напав на родича на його ж прохання

Трохи більше року тому, в жовтні 2012-го, "Вечірня газета" повідомила про те, що зранку 1 числа того місяця на вулиці Шевченка в Кіровограді перехожі виявили закривавленого чоловіка віком років з тридцять, який лежав поряд із синіми "Жигулями", і викликали міліцію та "швидку", але, на жаль, врятувати його медикам не вдалося. Недавно цю пригоду і події, які їй передували, закінчив досліджувати суд.


переглядів: 419
12:14

За здирництво засудили недавно працівника Кіровоградського міського відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій.

переглядів: 473
12:08

Обласна інспекція з питань захисту прав споживачів склала список суб’єктів віконно-дверного ринку, з якими не варто зв’язуватися

Претензії до підприємців і фірм, які займаються встановленням металопластикових вікон та дверей, становлять левову частку звернень, що останнім часом надійшли до державної інспекції з питань захисту прав споживачів у Кіровоградській області.


переглядів: 910 / коментарі (1)
12:06

В обставинах загибелі у ДТП молодого міліціонера розбирався недавно Кіровський районний суд Кіровограда.

переглядів: 505
12:02

У Кіровоградській обласній філармонії відбувся спектакль "PoleArtShow: 80 днів навколо світу. За Жюль Верном".
Кіровоградський глядач побачив спектакль в оновленому вигляді й з оновленою назвою. За словами президента продюсерського центру NewPeopleProduction і головного ідеолога проекту Олени Лебедєвої, попередня версія готувалася напередодні "запланованої" дати кінця світу, тож вона відображала ці настрої в суспільстві.

переглядів: 485
11:58

В обласному художньому музеї за участі бандуристів музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса пройшов вечір пам’яті з’їзду розстріляних 1934 року бандуристів.
Про одну з найтрагічніших сторінок українського кобзарства вихованцям обласної школи мистецтв “Пролісок”

переглядів: 427
10:40

У Кіровограді визначили лауреатів мистецької премії імені Олександра Осмьоркіна

Імена переможців оголосили десятого грудня в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна.


переглядів: 546
10:28

Наприкінці жовтня "ВГ" повідомляла про те, що якісь вандали познущалися над пам’ятником Наталці Полтавці («Коли сила є…»), що віднедавна стоїть біля будівлі обласного муздрамтеатру, – з двох відер дівчині залишили одне. А днями хтось вирішив її "добити", надавши схожості із Венерою Мілоською – Наталці Полтавці відбили руку, та ще й коромисло відірвали. Дурна сила є – розуму не треба…

переглядів: 496 / коментарі (1)
15:02

30 листопада у Кіровограді відкрився новий автобусний маршрут – №1-ц (центральний). До проведення конкурсу, який відбудеться 30 грудня, за тимчасовою угодою його обслуговуватиме ПП “Олікс”, яке випустило на маршрут 12 нових автобусів “Еталон” з пасажиромісткістю 45 місць (25 – сидячих та 20 – стоячих).


переглядів: 626
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.47385 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua