МЕНЮ


13:34

Минулий рік був досить складним як для економіки України в цілому, так і для Кіровограда зокрема. Загальна економічна криза досі дається взнаки. Це не могло не позначитися на наповненні місцевих бюджетів, за рахунок яких фінансуються важливі для територіальних громад соціальні програми. Були значні труднощі і з фінансуванням галузевих програм через затримку проходження коштів через органи казначейства. Однак, незважаючи на це, у Кіровограді за цей рік зроблено чимало. Що саме – розповів "Вечірній газеті" перший заступник міського голови Володимир Каніщев. Йшлося про галузі, які він курирує.

переглядів: 720
13:30

Про знакові для Кіровоградщини події 2013 року, про підсумки зробленого за цей час обласною владою та про завдання для неї на 2014-й розповів місцевим журналістам голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, зустрівшись із ними в передостанній день старого року.
Наприклад, одним із пріоритетів-2014 для обласної влади її очільник назвав такий: забезпечити включення регіональних проектів до державних програм

переглядів: 648
13:20

Під звуки Гімну України піднімається синьо-жовтий прапор. Анатолій мимоволі випрямляє спину. Очі блищать, серце переповнює гордість, і губи шепочуть слова гімну. Золота медаль чемпіона Європи поблискує на грудях спортсмена з Кіровограда. Тренер та всі члени збірної команди України з таеквондо усміхаються, аплодують, вітаючи Анатолія Коробка.
До цієї перемоги наш земляк, курсант Кіровоградської льотної академії Анатолій Коробко, йшов упевнено та цілеспрямовано

переглядів: 761
12:56

У Кіровограді пройшла відкрита першість ДЮСШ "Зірочка" з футболу "Майбутні зірочки".
У першій грі по волі жереба зустрілися ДЮСШ "Зірочка" та команда "Альянс". Боротьба була запеклою

переглядів: 784
12:02

Будьте уважними в супермаркетах – у чеках можуть з’явитися продукти, яких ви не купували!

До редакції звернулася жінка, яка, відвідавши один із супермаркетів Кіровограда і придбавши продукти, помітила в своєму чекові товар, котрий не купувала.


переглядів: 881
11:59

Так називалося видовищне дійство, що пройшло у Кіровоградській СЗОШ №14 напередодні новорічно-різдвяних свят.
Учасники заходу підготували цікаві пояснення значення стародавніх звичаїв, продемонстрували вертепне мистецтво, яке оспівує радість народження Ісуса Христа, що супроводжувалося різдвяною колядницькою ватагою із зіркою – обов’язковим атрибутом свята, перевдяганням його учасників у вертепні постаті

переглядів: 696
11:55

Несплата страхувальниками заборгованості по внесках до Пенсійного фонду України боляче б’є по пенсійному майбутньому найманих працівників та унеможливлює підвищення виплат нинішнім пенсіонерам.

переглядів: 698
11:54

Кіровоградська команда з кікбоксингу вдало виступила на змаганнях Кубка України серед молоді, які відбулись 13 – 15 грудня у місті Бровари Київської області. 13 спортсменів під керівництвом тренерів Станіслава Жеребнова, Євгенія Василенка, Вадима Яцука та Максима Гладкого зібрали чималий букет спортивних перемог.

переглядів: 735
11:32

Таку назву має тематична виставка до 70-річчя визволення Кіровограда від німецько-фашистських загарбників, що відкрилася в Кіровоградському художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна.

переглядів: 1114
1 2 »
pgt 0.45374 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua