МЕНЮ


14:28

Президент України Віктор Федорович Янукович, неодноразово, акцентував увагу на важливості своєчасного прийняття головного кошторису країни – державного бюджету. Адже це забезпечить своєчасне і безперебійне фінансування всіх закладів соціальної сфери, своєчасну виплату заробітних плат, стипендій і пенсій, та взагалі життєдіяльність України.

переглядів: 829
13:33

Головные уборы давно стали для нас привычными элементами зимнего гардероба, традиционно покидающими уютные стены шкафа с наступлением первых холодов. А ведь свой привычный вид шапки приобрели всего несколько десятков лет назад: ранее они были призваны не столько защищать своего владельца от холода, сколько демонстрировать его статус.

переглядів: 1046
10:41

Різдво і Новий рік – найчарівніші та найзагадковіші свята. У ці дні виконуються всі заповітні бажання і здійснюються всі потаємні мрії. Тож і в нашій бібліотеці запанував новорічний настрій. Мешканці та гості міста потрапили на справжнє свято, яке тривало аж до опівночі. Веселими щедрівками та щирими новорічними вітаннями розпочали свято карнавальні маланкарі, які привітали всіх присутніх.

переглядів: 888
pgt 0.34901 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua