МЕНЮ


15:44

Advanced Micro Devices (AMD) оголосила про початок поставок гібридних процесорів з лінійки Kaveri. Чіпи, в яких сполучений центральний процесор і графічний прискорювач, призначені для установки в настільні комп'ютери і ноутбуки.

переглядів: 1454
14:59

Завдяки спонсорській допомозі з боку Кіровоградського регіонального управління "Приватбанку" кардіологічне відділення міської лікарні швидкої медичної допомоги отримало необхідний для реанімації хворих багатофункціональний дефібрилятор. Це черговий крок такої співпраці, адже банківські працівники не раз допомагали медустанові, купуючи необхідне обладнання.

переглядів: 772
11:41

Сімейна сварка подружжя закінчилася трагічно: жінка від тяжких тілесних ушкоджень померла, а чоловікові загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення.

переглядів: 738
08:58

Завдяки науково-практичній конференції "Невідомий Шевченко" старшокласники гімназії, яка носить ім’я видатного генія українського народу, дізнались багато цікавого та корисного про Тараса Григоровича, що не входить до шкільної програми вивчення творчої спадщини Великого Кобзаря.

переглядів: 1561
pgt 0.40806 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua