МЕНЮ


18:49

Станом на 30 січня 741 мешканець Кіровограда звернувся до мобільних пунктів обігріву на вулицях Жовтневої Революції та Волкова. Тринадцятеро з них з ознаками переохолодження та обмороження було направлено до лікарняних закладів.
У пунктах люди мають змогу обігрітись, випити чаю, з’їсти бутерброд. Якщо комусь потрібна невідкладна медична допомога, то її нададуть на місці, а потім, в разі необхідності, направлять до лікарень.

переглядів: 1068
18:47

Вправляючись школярем у красному письменстві на популярну тоді тему "Ми – за мир" та спостерігаючи довкола червоні транспаранти "За мир во всем мире" і "Крепи мир трудом", автор цих рядків, звичайно ж, і не здогадувався, як сильно захочеться цього самого миру через кілька десятків років.

переглядів: 1216
18:42

Інвестиційна діяльність у Кіровограді стала головною темою наради міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

переглядів: 1113
18:40

Минулої середи в Кіровограді, біля пам‘ятника Тарасові Шевченку, відбулося вшанування полеглих 29 січня 1918 року українських військовиків, серед них – і студентів-добровольців, під станцією Крути в бою під час війни з російськими більшовиками.

переглядів: 1093
18:33

Уже стало традицією бібліотеки-філії №7 організовувати свята вулиць мікрорайону Арнаутове до ювілейних дат поетів, письменників, державних діячів, іменами яких вони названі.

переглядів: 1121
18:17

Враховуючи велику потребу громадян у житлі та їхнє тривале перебування на квартирному обліку за місцем проживання, Кабінет Міністрів України 25 квітня 2012 року прийняв постанову № 343 “Про затвердження Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов” (далі – Порядок).

переглядів: 1120
18:13

Розпорядженням кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса затверджено склад робочої групи, до якої увійшли спеціалісти управління охорони здоров`я та управління зі сприяння розвитку торгівлі і побутового обслуговування населення міської ради, яка відстежуватиме виконання умов меморандуму про співпрацю між обласною державною адміністрацією та суб’єктами господарювання, що реалізують лікарські засоби та вироби медичного призначення на території Кіровограда.

переглядів: 1299
18:10

Споживчий ринок України очікує велика маркувальна революція. 9 січня цього року набув чинності Закон України "Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції і сировини".

переглядів: 1270
18:01

У кожної жінки, яка набрала зайву вагу, – своя історія виникнення цієї проблеми. Хтось просто вчасно не зміг взяти під контроль свій апетит, когось сидячий спосіб життя підвів, є такі, хто “накопичив” зайві кілограми після вагітності, після прийому гормональних препаратів або через проблеми з ендокринною системою. У когось просто повільний метаболізм, і він, як-то кажуть, і з води калорії набирає, тоді як хтось інший може цілий день жувати пиріжки, і йому “за це” нічого не буде. Історія схуднення теж у кожного різна. Розповім про власний досвід – можливо, він комусь стане у пригоді.

переглядів: 1673
1 2 »
pgt 0.34039 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua