МЕНЮ


21:59

Указом Президента України почесне звання "Мати-героїня" присвоєно мешканці Кіровограда Тетяні Оксентієнко, матері сімох дітей.
За дорученням Президента України посвідчення та нагрудний знак до почесного звання “Мати-героїня“ Тетяні Оксентієнко вручив

переглядів: 614
21:53

22 січня Україна відзначила День соборності та свободи. З цієї нагоди напередодні у Кіровограді відбувся "круглий стіл" на тему "Національна єдність та громадська злагода: історичні та сучасні аспекти", організований відділами кадрової роботи і внутрішньої політики міської ради. Головувала на заході керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лідія Єльчанінова.

переглядів: 663
21:46

Підвищення ефективності навчального та виховного процесу в школах, охоплення якомога більшої кількості дітей позашкільною освітою та максимальне охоплення малюків освітою дошкільною – такі завдання ставить перед собою кіровоградська міська влада на 2014 рік у галузі освіти.

переглядів: 661
21:38

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко започаткував нову форму комунікації з народом. Називається вона "Щорічний стратегічний діалог" і передбачає спільне з громадськістю складення річного плану соціально-економічного розвитку області. Плани на 2014-й складалися минулої п’ятниці за участі представників різних інститутів громадянського суспільства: журналістів (як провладних, так й опозиційних), підприємців, медиків і вчителів, студентів, митців.

переглядів: 835
21:33

Йдеться про об’єкти, які розташовані на перехрестях вулиць Медведєва та Орджонікідзе, Острівської і площі Богдана Хмельницького, Декабристів й площі Богдана Хмельницького, а також проспекту Правди та вулиці Жовтневої Революції.

переглядів: 570
21:26

У зв’язку з неодноразовими зверненнями громадян щодо роз’яснення різниці між роботою за сумісництвом та суміщенням професій (посад) територіальна державна інспекція з питань праці у Кіровоградській області повідомляє:

переглядів: 685
21:21

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Росії виявила в шпротах латвійського виробництва перевищення гранично допустимого рівня канцерогену бензопірену, повідомили в прес-службі відомства. Воно вже поінформувало територіальні управління Росспоживнагляду по Москві й Московській області для вжиття ними заходів щодо недопущення реалізації небезпечної продукції. Керівництво компанії, продукція якої викликала нарікання, у свою чергу висловило подив у зв’язку з претензіями російської сторони. А продовольчо-ветеринарна служба (ПВС) Латвії розпочала терміново свою перевірку.

переглядів: 2810
12:32

Як зупинити захворювання, що починається? Пропонуємо вам найпростіші та найефективніші засоби, які допоможуть впоратися із застудою швидко.

переглядів: 863
12:30

Важливою вимогою ринку праці є постійна готовність працівника до самонавчання і доповнення знань, оскільки в умовах динамічних змін у науці, техніці економіці здобуті раніше знання швидко втрачають актуальність, знижуючи рівень професійної компетентності особи. Крім того, з віком трудова і професійна мобільність знижується, готовність змінювати роботу зменшується. Це, в свою чергу, призводить до того, що фахівець залишається за межами ринку праці, адже втрачаються шанси здобути нові знання і досвід.

переглядів: 715
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.43169 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua