МЕНЮ


12:24

26 січня полюванням на хутрового звіра в області завершується мисливський сезон 2013/2014 року. Після цього в мисливських угіддях області розпочнеться щорічний облік диких тварин.

переглядів: 711
12:21

Ймовірність цілющих властивостей музичних творів Моцарта озвучується вченими вже не вперше. Є навіть спеціальний науковий термін “ефект Моцарта”.

переглядів: 741
12:17

Ваша дитина повільно розвивається, пізно почала говорити? Скористайтеся методикою Марії Монтесорі – розвивайте моторику рук малюка. Згідно з її теорією, дрібна моторика й мислення тісно пов’язані між собою.

переглядів: 592
12:10

Нинішнього року Кіровоград відзначає знаменну дату – своє 260-річчя. З цієї нагоди ми започатковуємо рубрику, під якою друкуватимуться матеріали, присвячені історії нашого рідного міста, розповідатимемо про видатних людей минулого та сьогодення, чиї імена пов’язані з Кіровоградом, про трудові та творчі колективи, відомих спортсменів, які прославляють наш край.

переглядів: 1085
11:44

Це тепер кожен, хто має комп’ютер і кому шкода власного життя на перегляд телевізійного "мила", може знайти в інтернеті кіно на свій смак і, грубо порушивши закон про авторське право, "скачати" його. А були ж часи, коли наші співвітчизники могли хіба що мріяти про перегляд кіно, за змістом і формою відмінного від фільмів для широких народних мас! Щоправда, на початку 1980 років ситуація дещо змінилася – в СРСР було утворено Всесоюзну федерацію кіноклубів, і клуби, які входили в неї, показували і Тарковського, і Фелліні, і ще багато чого з того, що називається "іншим кіно". Починалися зібрання в цих клубах з виступів місцевих кіноекспертів, які перед переглядами фільмів налаштовували публіку на певну хвилю, а закінчувалися дискусіями, в яких брали участь і глядачі. Не обійшла ця мода й Кіровоград – тут було створено кіноклуб "Екран", який діє до цих пір. Пригадати історію кіноклубу "Екран" я попросив одну із тих, хто стояв біля його витоків як суспільного явища, – завідувачку відділу мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Чижевського Світлану Ушакову.

переглядів: 1611
11:41

П’ятнадцятого січня в обласній філармонії відбувся святковий концерт зразкового художнього колективу України хореографічного ансамблю “Світанок” НВО № 25 з нагоди його десятиріччя.

переглядів: 748
11:29

В обласній філармонії відбувся ювілейний вечір народного артиста України директора обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю та художнього керівника народного хореографічного ансамблю "Пролісок" Анатолія Короткова з нагоди його 70-річчя та 50-ліття творчої діяльності.

переглядів: 788
11:21

Нещодавно в Кіровоградській музичній школі № 1 ім. Г. Нейгауза відбувся вечір пам’яті до 70-річчя визволення Кіровограда від окупантів, під назвою “Пам‘ять серця… Пам‘ять сивини… Пам‘ять про тих, хто не прийшов з війни…”

переглядів: 601
17:06

За 2013 рік до загального фонду кіровоградського міського бюджету мобілізовано 765,3 млн. грн. доходів, з них власних і закріплених – 330,2 млн. грн.

переглядів: 619
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.36219 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua