МЕНЮ


17:03

Із загарбницею комунальної землі змагалася в суді Кіровоградська міська рада. І виграла у спорі.

переглядів: 856
16:53

Кіровоградська міська рада оскаржить недавню постанову Вищого господарського суду України, відповідно до якої Центральний сквер має залишитися в оренді у ТОВ "Укрсфера". Про це "Вечірній газеті" повідомив начальник юридичного управління ради Олег Колюка.

переглядів: 835
16:50

На першому в цьому році засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника кіровоградського міського голови Володимира Каніщева члени комісії заслухали інформацію про підсумки виконання заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям та обговорили план роботи на 2014 рік.

переглядів: 683
16:47

Завдяки науково-практичній конференції “Невідомий Шевченко” старшокласники кіровоградської гімназії, яка носить ім’я генія українського народу, дізнались багато цікавого та корисного про нього, що не входить до шкільної програми.

переглядів: 953
16:42

Президент Віктор Янукович оголосив 2014 рік в Україні Роком Тараса Шевченка з нагоди 200-річчя від дня народження Кобзаря. Про заходи, приурочені до цієї дати, повідомила на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради начальник відділу культури і туризму міської ради Анна Назарець.

переглядів: 1007
16:39

Як повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради Віктор Зубченко, серед першочергових завдань міської ради у сфері пасажирських перевезень – обладнання пристроями GPS-навігації та підключення всіх автобусів до єдиної диспетчерської служби.

переглядів: 670
16:36

10 січня виповнилося сто років від дня народження Героя Радянського Союзу Юрія Глибка.

переглядів: 561
16:23

Недобудовану другу чергу Кіровоградського дитячо-юнацького центру – у народі будівля відома під назвою "Колізей" – нарешті повернули громаді області. Цього року обласна влада планує виділити кошти та розробити проектно-кошторисну документацію, щоб нарешті добудувати дитячий комплекс.

переглядів: 718
16:22

Кабінет Міністрів рекомендував Нацкомісії з 1 січня 2014 року переглянути тарифи на теплову енергію та гаряче водопостачання з урахуванням нових цін на газ, а центральним і місцевим органам влади – забезпечити зниження вартості газу та теплопостачання для населення.

переглядів: 551
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.28368 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua