МЕНЮ


15:11

Недарма в народі кажуть: "Сніданок з’їж сам, обідом поділися з друзями, а вечерю віддай ворогові". Кожен день необхідно починати із ситного та поживного сніданку, адже нам необхідно збагатити свій організм вітамінами майже на половину дня. Не треба відмовлятися від сніданку – він допоможе уникнути хронічних захворювань, поліпшить розумову активність.

переглядів: 969
15:08

Законом України "Про зайнятість населення" визначено ряд інструментів, що підвищують конкурентоспроможність осіб на ринку праці. Один із таких інструментів (стаття 30 Закону) і передбачає видачу ваучерів особам, старшим 45 років, які мають страховий стаж не менше 15 років та які не досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".

переглядів: 557
15:06

Із 23 по 28 січня в Кіровограді проходитиме фестиваль української академічної музики “Классік-проект” пам’яті нашого видатного земляка – композитора лауреата Державної премії ім.Тараса Шевченка народного артиста України Юлія Мейтуса.

переглядів: 517
14:43

У соціальних мережах можна натрапити на дискусії стосовно можливості перейменування однієї із кіровоградських вулиць на честь героя Вітчизняної війни 1812 року генерала Емануеля. А своє сходження на Ельбрус у серпні 2012 року група харківських альпіністів приурочила не тільки до Дня незалежності України, а й до 200-річчя Бородинської битви, пов’язавши цю історичну подію з підкоренням знаменитої вершини тим фактом, що саме Георгій Еммануель очолив першу експедицію, яка зійшла на цю гору. Тобто інтерес сучасників до Георгія Еммануеля з боку сучасників є, і немалий. І нам, кіровоградцям, треба пишатися тим, що літопис роду Еммануелів має і єлисаветградський розділ.

переглядів: 643
14:39

Шведська лікарка Шмідт понад двадцять років проводила експерименти, досліджуючи цінність пророщеної пшениці. Вона відзначала, що у людей різного віку, яких вона лікувала, після вживання пророслого зерна, через тиждень – два поліпшувалося здоров’я, а потім було повне одужання.

переглядів: 731
11:22

В обласній науковій універсальній бібліотеці імені Д.Чижевського для відвідувачів було організовано новорічно-різдвяне свято, яке тривало до півночі.

переглядів: 766
11:19

11 січня у кіровоградській галереї "Єлисаветград" відкрилася персональна виставка робіт Анатолія Шаповалова "Палітра рідного краю".

переглядів: 500
11:17

Життя Землі та на Землі залежить від ближнього космосу, від поведінки світила. Його вплив визначається випромінюванням, потоками часток, магнітним полем. Сонячна активність визначається кількістю плям на ньому. Для неї введено число Вольфа. На малюнку зображено графік НАСА середньомісячних чисел Вольфа та прогноз річних значень на найближчі роки.

переглядів: 693
13:34

Минулий рік був досить складним як для економіки України в цілому, так і для Кіровограда зокрема. Загальна економічна криза досі дається взнаки. Це не могло не позначитися на наповненні місцевих бюджетів, за рахунок яких фінансуються важливі для територіальних громад соціальні програми. Були значні труднощі і з фінансуванням галузевих програм через затримку проходження коштів через органи казначейства. Однак, незважаючи на це, у Кіровограді за цей рік зроблено чимало. Що саме – розповів "Вечірній газеті" перший заступник міського голови Володимир Каніщев. Йшлося про галузі, які він курирує.

переглядів: 766
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.3129 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua