МЕНЮ


18:34

Безумовно, всі ми відслідковуємо з телевізійних програм та сайтів новин в Інтернеті події у столиці. Тож "ВГ" зосередить увагу читачів більше на тому, що відбувалося у нашому регіоні останнього тижня, дотримуючись хронології.

переглядів: 1746
18:30

Як тільки зійшов сніг, кіровоградські комунальники активізувалися.
Так, працівники "Тресту зеленого господарства" цього тижня прибирали сквер імені Шевченка та сквер біля дитячої міської поліклініки, територію біля пам’ятника Ангелу-хранителю

переглядів: 856
18:27

Минулого тижня не стало Миколи Семенюка, відомого на Кіровоградщині журналіста. Помер Микола Петрович в Києві, де останніми роками працював і мешкав.

переглядів: 1189
18:23

Протягом останніх років в Україні, в тому числі і в Кіровограді, залишається напруженою демографічна ситуація, значно погіршилося здоров’я дітей. Захворюваність школярів зростає з року в рік, і на час закінчення школи лише 3 – 5 відсотків дітей можуть вважатися повністю здоровими.

переглядів: 913
18:21

За даними моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ, який проводиться щотижня, у Кіровограді за восьмий тиждень 2014 року захворіли 2745 людей, 41-му з них клінічно встановлено діагноз “грип”, але лабораторно підтверджено цей діагноз лише у трьох випадках. Найбільше хворіють діти від п’яти до 14 років. Госпіталізовано до лікувально-профілактичних закладів міста 111 недужих. Важких випадків, тим паче, смертей немає.

переглядів: 892
18:08

Різні народи, країни, населені пункти намагаються правдами і неправдами “занурити” початок свого перебування на світі якнайглибше, бо чим раніше можна датувати цей початок, тим вагомішим буде їх місце в історії людства.

переглядів: 2957
17:53

5 березня 1953 року помер Сталін. Більшість радянських людей, звісно, не здогадувалася, що попереду – викриття культу особи померлого вождя та звільнення сотень тисяч в’язнів, що взагалі почнеться нова епоха в історії країни. Та все ж багато хто зітхнув з полегшенням вже від самої звістки про смерть генсека.

переглядів: 1035
17:36

70-річчю визволення України від німецьких загарбників приурочено виставку-конкурс моделей військової техніки часів Другої світової війни, відкриту минулої суботи в Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї. Організатор заходу – місцевий клуб історико-технічного стендового моделізму.

переглядів: 1451
17:25

Пам’ятники Сталіну становили невід’ємну частину радянського монументального мистецтва 30-х – середини 50-х років XX століття. Звісно, наше місто у цьому сенсі не було винятком. Місцеву сторінку монументальної сталініани дослідив кіровоградський журналіст Володимир Поліщук. Ось що йому вдалося встановити.

переглядів: 903
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.33307 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua