МЕНЮ


23:53

На вулиці Червоногвардійській, 26 у Кіровограді планується звести шестиповерховий 47-квартирний житловий будинок. Будівництво мають розпочати у березні, а закінчити – до завершення цього року.

переглядів: 820
22:46

Протягом декількох днів у Кіровограді тривали заходи, приурочені до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 25-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан.
Зокрема, 12 лютого у Кіровоградському медичному коледжі ім. Є Мухіна було відкрито меморіальну дошку воїнові-інтернаціоналісту Олександрові Косьміну. Минулої п’ятниці кіровоградський міський голова Олександр Саінсус відвідав учасника радянсько-афганської війни Олега Маслюкова, який саме перебував на лікуванні в центральній міській лікарні.

переглядів: 976
21:50

Законопроект, спрямований на захист людей від негативного впливу станцій стільникового зв’язку, був днями предметом громадського обговорення у Кіровограді. У цих слуханнях, що відбулися в будинку міської ради, взяли участь автор документа народний депутат України Андрій Табалов та науковці, які приїхали з ним до Кіровограда, міський голова Олександр Саінсус, депутати і працівники виконавчих органів міськради, голови квартальних комітетів, громадські діячі.

переглядів: 821
21:40

Кіровоград – один з обласних центрів України, де найбільше дітей займається у спортивних гуртках та секціях. Торік наше місто було визнано найкращим за підсумками Всеукраїнського місячника з благоустрою спортивних майданчиків. У Кіровограді проводиться чимало чемпіонатів різного рівня – зокрема, лише торік відбулося десять всеукраїнських змагань.

переглядів: 740
20:36

Музей шкільної історії відкрився у Кіровоградській ЗОШ № 3 до її сторіччя.

переглядів: 670
19:32

На стадіоні "Зірка" буде сучасне футбольне поле. А ще тут обладнають бігові доріжки, облаштують освітлення у вечірній час. І це ще не всі приємні новини для спортсменів та уболівальників.

переглядів: 828
18:28

Торік у Кіровограді виникла лише одна надзвичайна ситуація техногенного характеру місцевого рівня: 17 червня внаслідок порушення правил пожежної безпеки в приватному житловому будинку на вулиці Антонова, 43 загинули чотири особи, у тому числі одна дитина.

переглядів: 611
17:09

Чоловіки люблять згадувати про армію. Багатьом із них й справді є що згадати. До таких належать і наші сьогоднішні респонденти – кіровоградці Сергій Коваленко, Олександр Куценко та Сергій Якунін.
Сергій Коваленко, теперішній начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради, виконуючи так званий почесний обов’язок, став свідком й учасником подій світової величини

переглядів: 843
15:44

Світовий досвід країн з ринковою економікою свідчить, що безробіття виводить зі сфери праці насамперед молодь, яка є найуразливішою соціально-демографічною групою населення.

переглядів: 847
1 2 3 »
pgt 0.46088 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua