МЕНЮ


13:19

На Першому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Зустріч над хвилями Дніпра”, що пройшов у Черкасах у межах творчого проекту “Тріумф”, кіровоградський зразковий хореографічний ансамбль “Метелиця” у складі 96 вихованців віком від 6 до 17 років виборов гран-прі.

переглядів: 540
13:13

У Кіровоградській галереї "Єлисаветград" відкрилася виставка живопису двох талановитих українських художників.
Увазі цінителів образотворчого мистецтва були представлені полотна молодого кримського художника Андрія Чеботару та старшого покоління Віктора Макарова з Тернополя. Натюрморти, пейзажі майстрів, виконані в техніці алла-пріма, дають можливість побачити різні школи і напрямки живопису. Роботи обох митців яскраві, насичені, з відлунням постімпресіонізму. Андрій Афанасьєв, колекціонер, що представляв Андрія Чеботару та Віктора Макарова, охарактеризував художників як представників контемпорарі реалізму. В експозиції у залах галереї представлені більше тридцяти робіт різних років.

переглядів: 561
13:10

Запорізьке видання Макидонова “Персональний склад адміністративного апарату Новоросії ХVІІІ століття” містить іменну персоні- фіковану та іншу інформацію з історії нашого краю й міста, яку наведемо нижче.

переглядів: 570
16:33

Минулої середи у Кіровоградському медичному коледжі ім. Є. Мухіна відкрили меморіальну дошку його випускникові – воїну-інтернаціоналісту Олександрові Косьміну, котрий загинув в Афганістані.

переглядів: 767
16:22

Перші офіцерські кроки кіровоградця Анатолія Безтаки після закінчення Полтавського вищого військового училища зв’язку припали на час розкручування радянсько-афганської війни.

переглядів: 1098
16:14

Як уже повідомлялося у пресі, недобудовану споруду на вулиці Калініна, 38 в Кіровограді недавно повернуто у власність облради, і голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко заявив, що цього року буде відновлено роботу зі створення там закладу для дітей, заради чого, власне, й закладалася ця будівля років з двадцять тому. Детальніше про цю історію і роль у ній Кіровоградcької міської ради нашій газеті розповів начальник юридичного управління ради Олег Колюка.

переглядів: 856
16:04

Про те, як у Кіровограді вирішуються питання соціального захисту ветеранів і наскільки тісно та ефективно міська влада взаємодіє з місцевими громадськими організаціями, що ними опікуються, йшлося на понеділковій нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради та у вівторок на прес-конференції.

переглядів: 710
15:41

Як зробити так, щоб продукти не дорожчали – ця проблема серед інших розглядалася на нараді з питань розвитку агропромислового комплексу, що відбулася в ОДА за участі представників Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Останнім часом у регіонах намітилася тенденція до зростання цін на окремі групи харчових продуктів, зазначалося на нараді. Найбільш відчутно подорожчали овочі – буряк, картопля, морква, цибуля, дещо підвищилася ціна й на борошно

переглядів: 702
15:36

Понад 40 тисяч гривень економії за чотири місяці опалювального періоду отримало КП “Трест зеленого господарства” після заміни електричної системи опалення на сучасну з використання котла, який працює на альтернативних видах палива. Про це повідомив директор підприємства Ігор Мурдій.

переглядів: 685
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.44573 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua