МЕНЮ


15:28

Кіровоградський міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" підбив підсумки зробленого у 2013 році.

переглядів: 801
15:20

Усі завдання, поставлені на 2013 рік, пожежно-рятувальна служба виконала. Таким був лейтмотив наради, на якій підбивалися підсумки діяльності у сфері цивільного захисту області, що відбулася минулого тижня в приміщенні обласного музично-драматичного театру імені М. Кропивницького.
У нараді взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов, начальник управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Віктор Федорчак

переглядів: 787
15:13

Роботодавці Кіровоградщини озвучили результати першого рейтингу вищих навчальних закладів області. У трійку лідерів увійшли два державних ВНЗ – Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету (КЛА НАУ) та Кіровоградський державний педагогічний університет (КДПУ) – і один приватний – Кіровоградський інститут комерції (КІК). Про це повідомив Юрій Демець, виконавчий директор Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців.

переглядів: 770
15:06

Основною складовою відносин на ринку праці є людина з її професійним та інтелектуальним рівнем.

переглядів: 508
14:52

Одним із напрямів діяльності державної служби зайнятості є сприяння у започаткуванні власної справи незайнятим громадянам.

переглядів: 511
14:29

Майже 280 тисяч вірян, за підрахунками священнослужителів, вклонилися Дарам волхвів під час перебування їх минулого місяця в Києво-Печерській лаврі. Був серед них і Святослав Боровков, дільничний терапевт поліклінічного відділення № 2 комунального закладу "Поліклінічне об’єднання міста Кіровограда".
Дари волхвів – це 28 золотих підвісок з прикріпленими до них намистинами із суміші ладану й смирни. Вважається, що це – саме ті предмети, які, згідно із Новим Завітом, принесли волхви в дарунок новонародженому Ісусові

переглядів: 634
14:00

Працівники банку лякають боржників неіснуючими судовими рішеннями

переглядів: 574
13:48

Відкриття в Кіровограді супермаркету – це подія міського масштабу. Тому працівники обласного відділення Антимонопольного комітету України дуже здивувалися, коли їм потрапив до рук буклет "Карандаш. Товары для школы и офиса. Первый Супермаркет канцтоваров". Фахівці відділення вирушили за вказаною в буклеті адресою, на Черемушки.

переглядів: 458
13:46

На порушенні законодавства про захист економічної конкуренції попався кіровоградський підприємець Шепілов, власник магазину одягу і взуття "Все по 55".

переглядів: 514
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.44785 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua