МЕНЮ


13:45

"Широкий асортимент ліків, знижки всім верствам населення" – такого змісту біг-бордом закликало приватне підприємство "Кіровоград Альфамед" у свій кіоск на ринку "Новомиколаївський". Це оголошення помітили спеціалісти обласного відділення Антимонопольного комітету України і – до того кіоску. А там на вікні – уже інше оголошення, яке гласило, що десятивідсоткові знижки надаються пенсіонерам і дітям до шести років…

переглядів: 503
13:42

"Барви степу" – художню виставку з такою промовистою назвою відкрито в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна до 75-річчя Кіровоградської області.

переглядів: 497
10:03

Зміцнення кадрового потенціалу і поліпшення матеріально-технічної бази закладів первинного рівня медичного обслуговування населення є запорукою своєчасного виявлення захворювань й ефективної профілактичної роботи. Такою є позиція глави нашої держави, і звідси виходять головні завдання для місцевої влади в галузі охорони здоров’я.
На цьому постійно наголошує кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, який доручив включити до кіровоградського сегменту обласної програми “Центральний регіон-2015" розділ, яким будуть визначені дії міської влади щодо забезпечення обласного центру необхідним кадровим потенціалом у всіх сферах життєдіяльності

переглядів: 576
09:50

У Кіровограді відновлено тролейбусні маршрути №№5 та 1. “П’ятірки” курсуватимуть зі 101-го мікрорайону через центр міста до площі Дружби народів. “Одиниці” – також зі 101-го мікрорайону через Ковалівку до аеропорту. На кожному з цих маршрутів працюватимуть по дві машини. А на 10-му їх кількість з 12 у минулому році збільшилась до 14 в нинішньому. Загалом же, у місті тепер є три тролейбусних маршрути.

переглядів: 918
09:36

На засіданні сесії Кіровоградської міської ради 28 січня жваву дискусію викликали деякі пункти проекту міського бюджету на 2014 рік.
Зокрема, у головному фінансовому документі обласного центру на нинішній рік передбачено 800 тисяч гривень на будівництво арки при вході в парк "Ковалівський"

переглядів: 888
« 1 2 3 4 5 6
pgt 0.43614 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua