МЕНЮ


14:53

Сьогодні мисливську фауну Кіровоградщини представляють такі основні види: майже 7500 голів диких парнокопитних тварин (кабан, козуля, олені благородний та плямистий), 79 тисяч голів зайця-русака та майже 30 тисяч голів фазана.

переглядів: 1247
14:47

Міський голова Олександр Саінсус своїм розпорядженням затвердив заходи щодо економного та раціонального використання коштів міського бюджету. Виконання цих заходів міський голова постійно контролює особисто. На неухильності їх дотримання Олександр Саінсус наголосив, зокрема, і сьогодні на апаратній нараді з керівниками підрозділів виконавчих органів міської ради. І навів конкретний приклад, коли виконавці послуг першочергове не відрізняють від другорядного.

переглядів: 1037
13:09

Олександрійський район другий в області за обсягом споживання електроенергії і лідер з протяжності ліній електропередачі. Електропостачання значної частини м. Олександрії, Олександрійського та Петрівського районів здійснювалося від технологічних мереж ДХК «Олександріявугілля». Все було добре поки підприємство працювало на повну потужність. Із занепадом галузі енергетичні об‘єкти перестали нормально експлуатуватися й обслуговуватися. Почався демонтаж мереж як їхніми власниками, так і бажаючими поживитися за чужий рахунок.

переглядів: 1001
11:34

Как только подходит время свадьбы, многие невесты начинают судорожно решать – покупать или заказать, взять в аренду или сшить по эскизу. Если вы обратитесь в студию «Anne-Mariee», то любой вопрос отпадет сам собой.

переглядів: 30652
22:08

Современные модели кондиционеров удовлетворят даже самые строгие требования к микроклимату в помещении. Однако полезный потенциал кондиционера будет реализован только при условии правильного сервисного обслуживания.

переглядів: 1322
21:46

Секретар міської ради Іван Марковський сьогодні, 27 березня, під час засідання сесії міськради зробив заяву про відмову від премій, передбачених системою оплати праці, коштів на оздоровлення та вирішення соціально – побутових питань та надбавки за доступ до державної таємниці на користь Благодійного фонду будинку дитини.

переглядів: 1130
10:09

Дивіться передачу ТТВ "Акценти дня" від 26.03ТТВ

переглядів: 1162
20:19

Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Петік відвідав Кіровоградську міську раду. Він ознайомився з роботою Центру надання адміністративних послуг, обговорив із представниками влади питання щодо результатів запровадження нової маршрутної мережі та взяв участь у нараді, на якій розглядався конфлікт між приватними підприємцями з приводу забудови території біля Колгоспного ринку, на вулиці 50 років Жовтня.

переглядів: 1151
13:12

Незабаром буде введено у дію третю чергу центру надання адміністративних послуг, що дозволить сконцентрувати в одному місці оформлення документів на нерухомість, земельні ділянки тощо. Про це нашому кореспонденту розповів координатор центру Антон Шевченко.

переглядів: 1425
1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.33438 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua