МЕНЮ


16:36

15-17 березня на Кіровоградщині поривчастий вітер призвів до аварійних відключень 16 повітряних ліній напругою 10 кВ.

переглядів: 992
15:54

В той час, коли країна опинилася на межі війни, а Українські збройні сили не в змозі протистояти ворогу через злочинну політику попередніх керівників держави, жоден громадянин України не має права залишатися осторонь. Колективи підприємств ЗАТ «РУР ГРУП С. А», ТОВ «СОНЕК», ТОВ «НОКСЕН» відповіли на заклик Кіровоградської міської ради та висловилися на підтримку доблесному екіпажу ДК «Кіровоград» та їхнім родинам, які, знаходячись в Криму під шаленим тиском з боку російських загарбників, продовжують відстоювати інтереси незалежної України. Як тільки стало відомо про необхідність надання матеріальної допомоги нашим морякам, розпочався збір коштів.

переглядів: 1207
15:32

Які заходи слід вжити на виконання постанови Кабінету Міністрів №65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету", що набрала чинности 12 березня 2014 року, йшлося під час наради кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса із керівниками підрозділів виконавчих органів міської ради.

переглядів: 1647
14:27

Міністр фінансів України Олександр Шлапак представив колективу Міндоходів нових керівників відомства. Першим заступником Міністра доходів і зборів України – головою ліквідаційної комісії Міндоходів призначено Ігоря Білоуса, заступниками Міністра також стали Віталій Науменко та Володимир Хоменко.

переглядів: 1016
14:00

Громадська організація «Фундація прав людини» та Кіровоградський прес-клуб реформ оголошують відкритий конкурс творів-есе «Молодь з особливими потребами: мирні збори в постреволюційній Україні».

переглядів: 1143
pgt 0.2805 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua