МЕНЮ


12:37

Не витрачайте робочий час на відвідування органів Міндоходів.
Введення в експлуатацію сервісу «Електронний кабінет платника податків» внесло в життя платників низку важливих он-лайн послуг, які полегшують взаємовідносини з контролюючими органами.

переглядів: 925
12:36

Виконуючою обов’язки начальника Кіровоградської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Оксаною Єфімович проведено засідання “круглого столу” з юридичними особами – платниками єдиного податку.

переглядів: 956
12:34

Народний депутат України Андрій Табалов зареєстрував Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо вдосконалення інституту громадських слухань). Це результат громадських слухань щодо шкоди мобільних веж, які відбулися в Кіровоградській міській раді у лютому.

переглядів: 970
12:31

Працівники Державтоінспекції разом з представниками активної громадськості систематично проводять спільні патрулювання з метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму.

переглядів: 913
12:28

Підстанція «Березівка» 150/35/10 кВ, що у смт Смоліному, забезпечує електропостачання майже всього Маловисківського та значної частини Новомиргородського районів. Від неї заживлені великі промислові підприємства, зокрема, шахта ДП «СхідГЗК».

переглядів: 898
10:05

Останнім часом спостерігається тенденція зменшення надходження коштів за надані послуги з централізованого опалення.

переглядів: 1223
pgt 0.42314 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua