МЕНЮ


20:19

Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Петік відвідав Кіровоградську міську раду. Він ознайомився з роботою Центру надання адміністративних послуг, обговорив із представниками влади питання щодо результатів запровадження нової маршрутної мережі та взяв участь у нараді, на якій розглядався конфлікт між приватними підприємцями з приводу забудови території біля Колгоспного ринку, на вулиці 50 років Жовтня.

переглядів: 1151
13:12

Незабаром буде введено у дію третю чергу центру надання адміністративних послуг, що дозволить сконцентрувати в одному місці оформлення документів на нерухомість, земельні ділянки тощо. Про це нашому кореспонденту розповів координатор центру Антон Шевченко.

переглядів: 1425
12:57

Дивіться передачу ТТВ "Акценти дня" від 25.03 ТТВ

переглядів: 1031
11:15

Упродовж місяця в Україні триває місячник боротьби з глаукомою. Що ж це за хвороба?
Глаукома – це ушкодження зоровий нерв, який передає імпульс від ока до головного мозку. За відсутності лікування глаукома призводить до незворотньої втрати зору і сліпоти, але при ранній діагностиці і своєчасному лікування є висока ймовірність поперидити втрату зору.

переглядів: 1128
11:13

Нині кіровоградці, як і всі громадяни України, сподіваються на мир, але готуються до найгіршого. Про цю підготовку на прес-конференції 25 березня розповів начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко.

переглядів: 1282
10:22

Працівники підрозділів Державтоінспекції області продовжують працювати в посиленому режимі. Під час нагляду за дорожнім рухом інспектори дорожньо-патрульної служби звертають увагу не лише на безумовне дотримання правил його учасниками, та профілактику аварійності на транспорті, а також виключають та припиняють кримінальні прояви у зазначеній сфері.

переглядів: 927
pgt 0.288 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua