МЕНЮ


17:51

Вона триває із грудня минулого року. Кореспонденти “ВГ” на власні очі переконалися в цьому, а розповів про її перебіг заступник директора футбольного клубу “Зірка” Андрій Перевозник.

переглядів: 1294
17:43

У зв’язку з агресією Росії проти України в нашій державі оголошено часткову мобілізацію.
– Згідно з указом в. о. Президента України – Верховного головнокомандувача Збройних сил України Олександра Турчинова

переглядів: 1081
17:40

Напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства в актовій залі Кіровоградської міської ради відбулось урочисте вшанування представників цієї галузі.

переглядів: 872
17:24

"ВГ" вже розповіла своїм читачам ("Стоятимуть чи не стоятимуть?"), де зараз знаходяться пам’ятники Леніну та Кірову, що демонтували у Кіровограді, і які є пропозиції щодо їх подальшої долі. А 18 березня на нараді в ОДА висловили свою позицію щодо цього і представники влади.

переглядів: 740
17:15

У Кіровоградській міській раді здійснюється постійний моніторинг надходжень та використання платежів за утримання будинків і прибудинкових територій.

переглядів: 819
17:12

П’ятого березня завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року осіб, які мають бажання вступати до вищих навчальних закладів.

переглядів: 803
16:49

Фактів життя українського архітектора Якова Васильовича Паученка відомо небагато, але і з того, що знаємо, постає портрет людини творчої, неординарної, котра, як писала єлисаветградська газета "Голос юга", дала "перші уроки художньої архітектури у нашому місті".

переглядів: 4106 / коментарі (2)
16:23

Міністерство охорони здоров’я України та Всесвітня організація охорони здоров’я щорічно оголошують місячник боротьби із туберкульозом. Він триває з 24 лютого по 24 березня і закінчується Всесвітнім днем боротьби із туберкульозом. Тож є привід нагадати жителям області про небезпечність цього захворювання, важливість ранньої діагностики та методи профілактики.
Наша розмова – з міським позаштатним фтизіатром управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Неонілою Сухарською

переглядів: 941
13:10

Граючись "в машинки", хлопчики, звісно ж, не сумніваються, що з часом вони матимуть справжні автомобілі. Багато кому це вдається, і не кожен дорослий чоловік пригадає, яка саме іграшкова автівка була його улюбленою чи про яку мріяв, але котру так і не здобув. А є мужчини (як автовласники, так і пішоходи), у котрих зменшені копії автотехніки викликають не менший трепет, ніж тоді, коли вони під стіл пішки ходили. Звісно, не всяка іграшка становить для цих людей цінність, та деякі екземпляри з їхніх колекцій доганяють за вартістю справжні автомашини.

переглядів: 2435
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.31893 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua