МЕНЮ


12:51

Підсумки минулорічної роботи підбили нещодавно в територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області. Інформацією про це з "Вечірньою газетою" поділився начальник управління Григорій Дрок.
Зокрема, що стосується такої ділянки роботи, як інформаційне забезпечення судів, теруправління ДСА, за словами його начальника, протягом минулого року діяло згідно з такими пріоритетами: комп’ютеризація судів, у тому числі обладнання їх системами відеоконференцзв’язку, подальший розвиток електронного документообігу та своєчасне розміщення текстів судових рішень у державному реєстрі.

переглядів: 911
12:49

Акцію під назвою "1=2" проводив кіровоградський підприємець Скляренко, власник магазину спортивних одягу і взуття у ТЦ "Лісова пісня", що на вулиці Преображенській. Він розмістив у ТЦ рекламний щит, з тексту на якому випливало, що при купівлі однієї одиниці товару другу можна було отримати безплатно.

переглядів: 621
12:35

У лютому нинішнього року органами рагсу Кіровоградщини зареєстровано 871 народження, 1381 смерть, 409 випадки укладення шлюбів та 66 – їх розірвання, 51 зміну імені.

переглядів: 579
12:32

У галереї "Єлисаветград" минулої п’ятниці відбулося відкриття одразу двох виставок – радянських порцелянових фігурок та раритетних фото- й кінокамер.

переглядів: 658
12:14

16 березня на сцені обласної філармонії відбувся концерт "Єдина родина – єдина Україна" за участі місцевих дитячих хореографічних колективів.

переглядів: 649
12:10

Цікаво й оригінально відзначила громадська організація "Рідний Кіровоград" 200-річчя Тараса Шевченка. Торік вона проводила творчий конкурс серед школярів з вивчення родоводу Шевченка, а цього разу взялася підняти музичну хвилю.
Виступи гуртів у різних стилях (навіть рок), які співали пісні на вірші Шевченка, поєднувалися з читанням Кобзаря студентами КДПУ – українською, англійською та німецькою мовами

переглядів: 748
17:23

Жителі нашої області нині надають допомогу екіпажеві середнього десантного корабля «Кіровоград», який разом з іншими кількома суднами Військово-морських сил України заблокований у Криму, в селищі Новоозерному біля Євпаторії, російськими військами.

переглядів: 857
17:11

Нещодавно Кіровоград позбувся двох пам’ятників – Леніну й Кірову.
Пам’ятник Леніну в Ковалівському парку скинули рано-вранці 22 лютого невідомі люди, а статую Кірова було демонтовано наступного дня за рішенням віче у присутності декількох тисяч містян

переглядів: 916
17:07

У неділю в Кіровограді відбувся мітинг, присвячений 200-й річниці дня народження Тараса Шевченка.
В урочистостях біля пам’ятника Великому Кобзареві взяли участь сотні кіровоградців: учні, студенти, громадськість обласного центру, представники влади

переглядів: 770
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.29699 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua