МЕНЮ


16:55

Усе своє трудове життя Микола Головатий віддав одному комунальному підприємству – з 1971 року працює трактористом на КП “Кіровоград–Універсал-2005". Йшли роки, змінювались назви підприємства, техніка, на якій працював Микола Григорович, але незмінним залишалося його відповідальне ставлення до роботи, своїх професійних обов’язків. Тому й заслужив шану в колективі, повагу колег та керівництва.

переглядів: 800
16:41

Загальний депутатський стаж Івана Марковського, віднедавна секретаря Кіровоградської міської ради, – близько 30 років. Він – один із старожилів місцевого політикуму. І в попередній, і в нинішній каденціях депутатського корпусу очолював другу за чисельністю фракцію – ВО “Батьківщина”. «ВГ» першою взяла в нього інтерв’ю як у секретаря міської ради.
– Іване Івановичу, які першочергові завдання ви ставите перед собою на новій посаді?

переглядів: 809
16:29

Готуючи минулої осені матеріал до газети про презентацію у Кіровограді книжки Сергія Шевченка «Шульгини. Інгульська сторінка», уже десятої із серії «Єлисаветградське коло», автор цих рядків несподівано для себе усвідомив ось яку складність: не міг одразу знайти слово, щоб коротко і точно представити Олександра Чуднова, одного із учасників того заходу і свого давнього знайомого. Повагавшись трохи, я назвав його просто бібліофілом. І от нещодавно, беручи в Олександра Вікторовича інтерв’ю з нагоди його 55-ліття, що наближалося, я, перш за все, запитав, чи правильно тоді зробив.

переглядів: 2557
15:45

Козаки, єлисаветградці, як тепер і ми – кіровоградці, ніколи байдуже не ставились до ситуації на Кримському півострові. Саме звідти, наприклад, понад десять разів на рік у ХVІІІ сторіччі приїздили на ярмарки у наш край, у Нову Сербію, продавці та купці. З Півдня наші земляки чекали і чумацькі валки із сіллю. З приморських країв — козаків-месників, котрі ходили туди визволяти захоплених нападниками бранців-українців.

переглядів: 928
15:31

Усе життя Олексія Діденка, пенсіонера з Новоукраїнки, нерозривно пов’язане із поезією. У дитинстві вірші запам’ятовував відразу, після першого прочитання. Таку унікальну пам’ять оцінила вчителька української мови та літератури – оцінки ставила, лише спитавши: якщо знаєш – то “п’ять”. Потім сам вдався до римування. Виходило дуже схоже на Шевченкові рядки. З поезією Великого Кобзаря у нього пов’язане все життя. У юності любив поета цитувати – знає “Кобзаря” напам’ять, до кожної події підбере вагоме Шевченкове слово.

переглядів: 869
14:51

Без даху над головою кіровоградка Ганна опинилася восьмилітньою, у 2002 році. За час, який минув відтоді, вона пожила і на вулиці, і в інтернаті, і в прийомній сім’ї. Тепер Ганна винаймає житло. Щоправда, у її власності є приватний будинок. Але він не пустує. Жінка пенсійного віку, яка уявила себе господаркою цього будинку, така собі Лариса, не тільки не пускає Ганну всередину, а ще й позивається до неї, намагаючись то узаконити за собою її нерухомість, то стягнути десятки тисяч гривень за ремонт житла. Природно, виникає запитання: хто просив пані Ларису вкладати кровні у чужу нерухомість? Та про все – по порядку.

переглядів: 844
14:37

Порядок оформлення спадкових прав на вклади встановлений статтею 1228 Цивільного кодексу України. Відповідно до неї, вкладник має право розпорядитися правом на вклад у банку (фінансовій установі) на випадок своєї смерті, склавши заповіт або зробивши відповідне розпорядження банку (фінансовій установі).

переглядів: 634
14:18

Перебуваючи у відпустці з догляду за дитиною, кіровоградка Вікторія знайшла собі додатковий заробіток – з використанням інтернету. Завдяки цьому їй вдалося за сім місяців збагатитися понад 31 тисячею гривень.

переглядів: 520
14:05

Минулої неділі у Кіровограді побував Георгій Матвіїв, бандурист-новатор і композитор. Його музику виконують бандуристи з усієї України та за її межами: на концертах, фестивалях, іспитах і навіть просто на вулиці. Це музикант, який завжди залишається самим собою. Його творчість вільна від політики, моди, ТВ-формату і мінливих смаків більшості. У програмі Матвіїва – інструментальна різнохарактерна авторська музика в стилі New Age, Jazz, Charming, кавер-версії світових хітів з використанням новітніх прийомів гри. Матвіїв – лауреат понад 30 міжнародних академічних та джазових конкурсів, соліст Європейського джазового оркестру, ансамблю “Чайка”, викладач Одеської національної музичної академії ім. А. Нежданової. Веде активну концертну діяльність в Україні та за кордоном. Випустив три ліцензійних авторські диски, кілька збірників нот своїх творів.

переглядів: 752
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.37495 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua