МЕНЮ


13:38

До 200-річчя Великого Кобзаря, українського пророка Тараса Шевченка, в концертній залі Кіровоградської музичної школи № 1 ім. Генріха Нейгауза відбувся концерт, присвячений цій визначній особі.

переглядів: 810
22:28

Зберігати витримку, бути спокійними і пильними, а дискусії відкласти на більш сприятливий час - таке прохання в.о. Президента Олександра Турчинова переказав Олександр Петік у ході вівторкової зустрічі у Кіровограді з депутатами облради та працівниками місцевих виконавчих владних органів, на якій його було представлено як голову держадміністрації нашої област.

переглядів: 1346
22:13

Після початку військового втручання Росії у внутрішні справи України наші чоловіки, та й навіть жінки різного віку почали сходитися до в йськкомат в вимагати негайного їх призову на захист Батьківщини.

переглядів: 1166 / коментарі (1)
21:46

Віднедавна разом із працівниками міліції громадський порядок у Кіровограді забезпечують члени кіровоградської Самооборони Майдану.

переглядів: 1112
20:55

Завтра всі вітатимуть представниць слабкої статі з 8 Березня. І хоча нерідко жінок називають саме так, їм під силу освоїти і чоловічі професії. І при цьому вони не втрачають своєї жіночності.
Людмила Зінов'єва - молода, тендітна 30-річна жінка, але має незвичну для жінки професію - машиніст турбін. Працює на кіровоградському комунальному підприємстві "Теплоенергетик", безпосередньо в його виробничому підрозділі "Теплоелектроцентраль".
Родом із села Перегонівки Голованівського району, а в Кіровоград приїхала працювати

переглядів: 1394
20:18

Однією зі славних сторінок української історії є доба козаччини, свідчення про яку наявні не лише в писемних та усних джере-лах,айу музеях та приватних колекціях, де зберігаються побутові речі, зброя, трофеї козаків (на світлинах - дещо з них із експозиції Кіровоградського обласного краєзнавчого музею).

переглядів: 3312 / коментарі (2)
19:35

Уже багато років у нашій родині жінкам на 8 Березня прийнято дарувати не зірвані квіти, а у горщиках. Лише живі квіти у нас по-справжньому асоціюються з весною, потім ще довго радують своєю красою. А ще серед кімнатних квітів - чимало таких, які очищують повітря, мають лікувальні властивості. Ми це знаємо з власного досвіду - кожен у нашій сім'ї захоплюється кімнатними рослинами дуже давно. І кожен має свої уподобання.

переглядів: 2405
17:34

Відправити у місця позбавлення волі на сім років, конфіскувати майно, позбавити звання капітана міліції - так минулого літа розпорядився долею кіровоградця Миколи Л. Кіровський райсуд, визнавши його винним у «заво-лодінні наркотиками шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим в особливо великому розмірі. А нещодавно 36-літній Микола Л. вийшов на волю. Та спершу - про те, що стало приводом для кримінального його переслідування.

переглядів: 1105
13:30

Мова - про кримінальну справу стосовно 44-літньої жительки Кіровограда Валентини, визнаної винною у крадіжці з банку, де працювала, майже восьми з половиною тисяч гривень, більше 40 тисяч доларів США та близько тридцяти тисяч євро (усього, якщо перевести в національну валюту України, - понад 770 тисяч гривень). Наприкінці минулого року Кіровський райсуд засудив цю жінку до семи років ув'язнення, під варту її взяли одразу після проголошення вироку. А позаминулого тижня Валентину звільнили з слідчого ізолятора.

переглядів: 989
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.36183 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua