МЕНЮ


14:17

У Кіровоградському дошкільному навчальному закладі яслах-садочку № 47 "Горобинка" впровадили проект із соціальної адаптації та реабілітації дітей з особливими потребами з допомогою каністерапії.

переглядів: 1927 / коментарі (1)
14:02

Упродовж місяця в Україні триває місячник боротьби з глаукомою. Що ж це за хвороба?

переглядів: 702
13:48

Бабуся якось почала скаржитися на болі у суглобах. Сама особисто рецепти у різних джерелах для себе шукала.

переглядів: 934
13:33

Попри те, що територія Кіровограда обживалася людиною в археологічну та пізнішу, зокрема козацьку, добу, у часи Романових було “затверджено” роком його заснування 1754-й і оголошено, що місто з’явилося після побудови фортеці.

переглядів: 667
13:15

Сьомий рік поспіль на сцені Кіровоградської музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса її учні виступають разом зі своїми батьками, бабусями й дідусями на святі “Пісня єднає родину”.

переглядів: 765
12:55

Через сім років після початку капітального ремонту обласного краєзнавчого музею його нарешті відкрили.
Щоправда, це ще відкриття “наполовину”: у дев’яти залах розгорнуто оновлену експозицію відділу історії

переглядів: 604
12:29

Наступного вівторка усе прогресивне, як колись казали, людство відзначатиме День дурня. Кореспондент "Вечірки" скористався цим приводом для того, щоб з’ясувати у земляків, як вони ставляться до таких, на думку декого, дурниць, як професійні забобони.
До найбільш забобонної публіки відносять артистів. Згідно з деякими джерелами, чи не всі музиканти і співаки вірять, що в день, коли має відбутися концерт, потрібно, прокинувшись, встати з правої ноги, інакше – провал

переглядів: 960
12:08

Поштові листівки з приватної колекції кіровоградця Юрія Тютюшкіна виставлялися на огляд широкого загалу не раз, про ці заходи розповідала й "Вечірка".
Цього ж разу ми звернулися до Юрія Володимировича, щоб він показав найкумедніші із його листівок, і попросили дозволу на те, щоб відтворити в газеті малюнки на цих картках. Колекціонер погодився і приніс купу поштових карток, надрукованих у Києві на початку XX століття. На них – і хвальковиті чоловіки, і сварливі жінки, і любителі міцних напоїв, й інші комічні персонажі. Ось деякі із цих листівок.

переглядів: 1482
11:55

Олександра Чорного в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Винниченка знають не тільки як доцента кафедри історії України, а й як великого любителя малювати. Дізнавшись про це, кореспондент "Вечірньої газети" вирушив у педуніверситет, щоб зустрітися із доцентом Чорним.
Перш за все, я, звісно ж, попросив Олександра показати його роботи. Той дістав теку із аркушами формату А4, розкрив її. Я побачив мальовані кольоровими олівцями портрети задумливих чоловіків у зелених кітелях, а також шаржі

переглядів: 2001
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.35229 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua