МЕНЮ


13:59

В Миколаєві відбувся відкритий турнір з футбол, який присвячений 70-ій річниці звільнення Миколаєва від фашистських загарбників серед юнаків 2001 р.н.

переглядів: 1031
13:58

Держфінінспекція України не буде проводити жодних перевірок засобів масової інформації (ЗМІ) під час проведення виборів Президента України.

переглядів: 1010
13:48

Сприятливі погодні умови дозволили розпочати генеральне прибирання Кіровограда задовго до офіційно оголошеного місячника благоустрою, який стартував першого квітня відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради. До цієї акції активно долучились всі кіровоградські ЖЕКи та КРЕПи, а також комунальні підприємства.

переглядів: 1087
10:47

З настанням весни на автодорогах Кіровоградщини зросла кількість двоколісних транспортних засобів. Водіїв легкого двоколісного механічного транспорту – мопедів та скутерів – традиційно вважають джерелом підвищеної небезпеки на вулицях та дорогах. За кермом зазвичай підлітки, і вони нерідко ігнорують елементарні правила дорожнього руху. До того ж хизуються ризикованістю та «крутістю». Такі екстремальні розваги зазвичай закінчуються трагічно.

переглядів: 1379
08:59

Весна покликала кіровоградців у парки та сквери міста, щоб навести там лад після зимового періоду – прибрати сміття, торішнє листя, побілити бордюри. Словом, зробити все, щоб з перших погожих днів обласний центр став зразком чистоти та порядку. Першою на ініціативу з прибирання відгукнулась кіровоградська молодь.

переглядів: 1207
08:58

Автобуси та тролейбуси, що працюють у звичайному режимі руху, працюють як зазвичай.

переглядів: 956
pgt 0.41287 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua