МЕНЮ


13:39

Право органів місцевого самоврядування залучати кошти замовників будівництва різних об’єктів у розвиток інфраструктури населених пунктів передбачено законами «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про регулювання містобудівної діяльності». Відповідно до Бюджетного кодексу України, ці кошти спрямовуються в місцеві бюджети. Про те, на кого із замовників будівництва в Кіровограді поширюється обов’язок давати гроші на розвиток міської інфраструктури, «Вечірці» розповів начальник управління містобудування та архітектури міської ради Вадим Мездрін.

переглядів: 651
13:31

Фахівці держсанепідслужби в області розпочали переоблік та паспортизацію децентралізованих джерел водопостачання. Також посилено контроль за якістю води, що подається централізовано.

переглядів: 636
13:20

Дитячо-юнацький клуб "Зоряний" відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради є осередком просвітницької та культурно-масової роботи з дітьми та підлітками, які проживають на вулицях Космонавта Попова і Генерала Жадова.

переглядів: 740
13:07

На базі Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру за підтримки партнерів із США реалізується масштабний проект вартістю 25 млн. євро зі створення сучасного медичного центру, де застосовуватиметься найновітніше діагностичне та лікувальне обладнання. Зокрема, тут проводитиметься томо- та радіотерапія.

переглядів: 683
12:54

Нині люди активно цікавляться різноманітними народними та нетрадиційними методами лікування. Одні вважають їх мало не панацеєю, повністю зневажаючи традиційну медицину. А інші, навпаки, відкидають “бабусині” рецепти, стверджуючи, що то – знахарство, яке до медицини жодного стосунку не має. Але правда, як водиться, завжди посередині.
Народні і нетрадиційні методи й справді дають ефект, однак якщо їх застосовувати правильно і при цьому не відмовлятися від медикаментозних та фізіотерапевтичних методів

переглядів: 743
12:44

З ухваленням нового Закону України “Про зайнятість населення” ті, хто переступив 45-літній рубіж, мають можливість знову навчатися, щоб здобути нову професію або підвищити кваліфікацію, отримавши ваучер на навчання. Для цього нині створено всі умови. Тож відтепер всі охочі, старші 45 років, мають можливість знову сісти на студентські лави, щоб безкоштовно здобути нову професію або підвищити кваліфікацію, отримавши ваучер на навчання.

переглядів: 753
12:39

Відповідно до наказу №26 від 11 березня 2014 року, управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області встановило весняно-літню заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах області з 1 квітня по 10 червня.

переглядів: 727
12:27

У художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна відкрито персональну фотовиставку Івана Бєлоуса "Провінція…"
Автор був 25 років кадровим військовим.

переглядів: 716
12:24

З 24 по 28 березня 2014 року в Кіровоградському загальноосвітноьому навчальному закладі №26 проходила Всеукраїнська олімпіада з праці.

переглядів: 663
1 2 3 »
pgt 0.46313 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua