МЕНЮ


23:31

Следует остановиться на том, как влияет форма и структура игры на передачу некоторых объявленных авторами сообщений, например связанных с возникновением конфликтов. По всей вероятности, флеш игры легко могут показать, как зарождаются экономические или политические конфликты.

переглядів: 998
19:53

В настоящее время, огромное значение, в продвижении любой фирмы, играет её сайт. В своем роде, это визитная карточка определенной организации.

переглядів: 967
16:51

На якнайшвидшому перегляді тарифів на проїзд у громадському транспорті наполягали представники кіровоградських підприємств – перевізників, які були запрошені взяти участь у засіданні робочої групи з питання розгляду розрахунків щодо вартості пасажирських перевезень.

переглядів: 851
14:12

Сьогодні в Кіровоградській міській раді відбулася прес-конференція секретаря міської ради Івана Марковського, яка була присвячена питанню реформування мережі пасажирських перевезень у Кіровограді.

переглядів: 853
13:47

В квітні поточного року працівники авіації і льотно-випробного складу цивільної авіації отримають перерахунок пенсії у зв’язку із зростанням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки, за 2013 рік з доплатою за березень.

переглядів: 1251
13:35

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що з 1 квітня 2014 року набрали чинності зміни до Податкового кодексу України стосовно ПДВ, внесені Законом України від 27.03.2014 № 1166-VII "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні".

переглядів: 899
13:34

Виконуючою обов’язки начальника Кіровоградської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області О. Єфімович проведено зустріч з суб’єктами господарювання – юридичними особами.

переглядів: 958
13:32

Як організовано сучасне виробництво? Яку техніку виробляють в Кіровограді і в яких країнах вона потім працює? Всіх бажаючих дізнатися відповіді на ці питання зібрав у своїх стінах завод «Червона зірка». 11 квітня на підприємстві пройшов День відкритих дверей.

переглядів: 949
13:30

Останнім часом в інформаційному просторі поширюються повідомлення про заходи іноземних держав, спрямовані на спрощення порядку отримання громадянами України іноземного громадянства. У зв’язку з цим Державна міграційна служба України інформує громадян про основні положення законодавства України та правові наслідки набуття громадянами України іноземного громадянства.

переглядів: 750
1 2 »
pgt 0.42417 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua