МЕНЮ


16:29

Колегією суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду кримінальних та цивільних справ до кримінальної відповідальності притягнуто колишнього керівника апарату Петрівського районного суду Кіровоградської області, який підробляв рішення судової інстанції.

переглядів: 2916
13:08

Належну організацію та проведення урочистих заходів, присвячених цьогорічному святкуванню Першого Травня та Дня Перемоги, обговорили представники політичних сил, громадських, профспілкових та ветеранських організаційна з посадовцями міської влади на зустрічі у секретаря міської ради Івана Марковського.

переглядів: 1211
11:25

От того в каком стилевом дизайне выполнена спальня может многое зависеть. В спальной мы обычно можем проводить значительный период времени. Это должно быть самое спокойное место в доме. К выбору дизайнерского выполнения комнаты для отдыха, непременно, требуется относиться очень внимательно. Оформители рекомендуют обустраивать спальную комнату в стилях в стиле ампира и барокко; минимализма и классики; восточном или благовидном японском - выбор зависит от финансовых возможностей хозяина и его предпочтений. В любом случае очень важное место в спальне занимает кровать, поэтому к выбору кровати для спальни надо подойти очень взвешено.

переглядів: 1374
pgt 0.39688 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua