МЕНЮ


13:51

28 квітня працівникам управління МВС в Кіровоградській області представили нового начальника – Анатолія Вітюка. У заході брали участь начальник департаменту кадрового забезпечення МВС України Віктор Слівінський, голова Кіровоградської облдержадміністрації Олександр Петік, голова облради Олександр Чорноіваненко.

переглядів: 725
13:39

Петрівський районний суд Кіровоградської області завершив розбиратися в обставинах спроби втечі в’язнів з тамтешньої виправної колонії.

переглядів: 663
13:34

Що може бути спільного між ними? Зараз розповім! У її косу вже вплелась краплинка осені, закосичившись білими хризантемами, уже ноги потоваришували із ціпком, а хвороби обсіли вироблене тіло. От тільки серце таке ж гаряче і замріяне, як тоді, в дитинстві, коли вперше взяла до рук голку й на маленьких долоньках відчула лоскіт нитки-чарівниці.

переглядів: 659
15:00

Двадцять шостого квітня виповнюється 28 років аварії на Чорнобильській АЕС, яка призвела до вибуху її четвертого енергоблоку, його руйнування й радіоактивного забруднення значної території не лише СРСР, а й інших країн.

переглядів: 657
14:57

Вирішенням низки кадрових питань відзначилась 36-а сесія Кіровоградської міської ради. Так, зокрема, були внесені зміни у склад виконавчого комітету міської ради. Замість колишніх секретаря міської ради Ігоря Волкова та першого заступника міського голови Володимира Каніщева членами виконкому були обрані нинішній секретар міської ради Іван Марковський та член міської громадської організації воїнів-інтернаціоналістів Віктор Халявка. Також була звільнена з посади у зв’язку із виходом на пенсію керуюча справами виконкому міської ради Лідія Єльчанінова. А депутат-комуністка Валентина Шаповалова написала заяву про складання депутатських повноважень за станом здоров’я, яку її колеги задовольнили.

переглядів: 565
14:50

Днями у міській раді відбулося громадське обговорення питання про підвищення плати за проїзд, ініційоване робочою групою, яка займається розглядом розрахунків вартості проїзду в громадському транспорті Кіровограда. У ньому взяли участь і представники трудових колективів підприємств-перевізників. Усі вони заявляли, що працювати в умовах, коли невпинно зростають ціни на пальне, запчастини, без підвищення вартості проїзду просто неможливо. Мовляв, підприємства – на межі виживання, назріває соціальна напруга в колективах.

переглядів: 673
14:32

До редакції “Вечірньої газети” звернулись кіровоградки мешканки будинку №8 по вулиці Героїв Сталінграда Наталія Радова та Світлана Демиденко, які від імені жителів цього гуртожитку поскаржились на те, що він віднедавна був відключений від електроживлення через борги. При цьому багатоповерхівка повністю електрифікована: електроплити, електроопалення. Словом, якщо немає світла, то і життя припиняється. Спочатку було чимало проблем із тим, що електролічильник був один на будинок. Влада допомогла мешканцям встановити прилади обліку. Але рахунки все одно із захмарними цифрами – подекуди до двох тисяч гривень на квартиру. Зрозуміло, що сплачувати такі суми мешканцям не під силу, тому й викручувались, вносячи до каси гривень по п’ятсот. Решта суми “лягала” у борг.

переглядів: 5920 / коментарі (1)
14:20

Вісімдесятиріччю Кіровоградської міської музичної школи №1 ім. Генріха Нейгауза присвячена виставка “Перша музична: біля витоків”, експозиція якої розгорнута в музейних кімнатах Кіровоградського музею музичної культури ім. К. Шимановського та народного музею Генріха Нейгауза, що знаходяться у приміщенні цієї ж школи.

переглядів: 671
14:18

Керівництво управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області звернулося до групи компаній "Креатив" із проханням надати допомогу кримчанам, які перебралися жити до нашої області. І ця провідна українська агропромислова компанія, як завжди, не відмовила у підтримці.

переглядів: 684
« 1 2 3 4 ... 9 10 11 »
pgt 0.49508 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua