МЕНЮ


11:57

У вівторок, 8 квітня, жителі вулиці Академіка Павлова, що на Балашівці в Кіровограді, провели в останню дорогу сусідів – подружжя Володимира й Ніни Нехаєвих, жорстоко убитих наприкінці минулого тижня на власному подвір’ї. Напередодні похорону кореспондент "Вечірки" побував на тій вулиці і, поспілкувавшись із тамтешнім людом, ось що з’ясував.

переглядів: 547
11:51

За звинуваченням у грабежі тримав недавно відповідь у Кіровському райсуді Кіровограда місцевий молодик, раніш судимий.

переглядів: 421
11:46

За спробу обікрасти "Фуршет", що на вулиці 50 років Жовтня, 22б в Кіровограді, засудили місцевого бродягу А.

переглядів: 505
11:34

У Парижі виступав нещодавно вокаліст Кіровоградської обласної філармонії Ярослав Страшной. Дізнавшись про це, кореспондент "Вечірки" зустрівся із Ярославом, аби розпитати, як він туди потрапив та якою йому видалася французька столиця.
– У лютому в нашу філармонію надійшов лист від культурно-інформаційного центру посольства України у Франції, – розповів Ярослав

переглядів: 423
11:09

Це слова Гіппократа. Пораненим він приписував верхову їзду, щоб допомогти їм відновити роботу м’язів. Меланхолікам – щоб вони, катаючись, розвіювали темні думки і навіювали світлі. А здоровим – для профілактики.

переглядів: 559
13:39

Право органів місцевого самоврядування залучати кошти замовників будівництва різних об’єктів у розвиток інфраструктури населених пунктів передбачено законами «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про регулювання містобудівної діяльності». Відповідно до Бюджетного кодексу України, ці кошти спрямовуються в місцеві бюджети. Про те, на кого із замовників будівництва в Кіровограді поширюється обов’язок давати гроші на розвиток міської інфраструктури, «Вечірці» розповів начальник управління містобудування та архітектури міської ради Вадим Мездрін.

переглядів: 648
13:31

Фахівці держсанепідслужби в області розпочали переоблік та паспортизацію децентралізованих джерел водопостачання. Також посилено контроль за якістю води, що подається централізовано.

переглядів: 630
13:20

Дитячо-юнацький клуб "Зоряний" відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради є осередком просвітницької та культурно-масової роботи з дітьми та підлітками, які проживають на вулицях Космонавта Попова і Генерала Жадова.

переглядів: 736
13:07

На базі Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру за підтримки партнерів із США реалізується масштабний проект вартістю 25 млн. євро зі створення сучасного медичного центру, де застосовуватиметься найновітніше діагностичне та лікувальне обладнання. Зокрема, тут проводитиметься томо- та радіотерапія.

переглядів: 679
« 1 2 3 ... 8 9 10 11 »
pgt 0.44127 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua