МЕНЮ


12:54

Нині люди активно цікавляться різноманітними народними та нетрадиційними методами лікування. Одні вважають їх мало не панацеєю, повністю зневажаючи традиційну медицину. А інші, навпаки, відкидають “бабусині” рецепти, стверджуючи, що то – знахарство, яке до медицини жодного стосунку не має. Але правда, як водиться, завжди посередині.
Народні і нетрадиційні методи й справді дають ефект, однак якщо їх застосовувати правильно і при цьому не відмовлятися від медикаментозних та фізіотерапевтичних методів

переглядів: 743
12:44

З ухваленням нового Закону України “Про зайнятість населення” ті, хто переступив 45-літній рубіж, мають можливість знову навчатися, щоб здобути нову професію або підвищити кваліфікацію, отримавши ваучер на навчання. Для цього нині створено всі умови. Тож відтепер всі охочі, старші 45 років, мають можливість знову сісти на студентські лави, щоб безкоштовно здобути нову професію або підвищити кваліфікацію, отримавши ваучер на навчання.

переглядів: 753
12:39

Відповідно до наказу №26 від 11 березня 2014 року, управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області встановило весняно-літню заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах області з 1 квітня по 10 червня.

переглядів: 727
12:27

У художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна відкрито персональну фотовиставку Івана Бєлоуса "Провінція…"
Автор був 25 років кадровим військовим.

переглядів: 716
12:24

З 24 по 28 березня 2014 року в Кіровоградському загальноосвітноьому навчальному закладі №26 проходила Всеукраїнська олімпіада з праці.

переглядів: 663
12:15

Ось уже 43 рази поспіль на Кіровоградщині під час весняних канікул проходить зліт молодих учителів. Чимало наших сусідів хотіли запровадити таку ж традицію й у себе, але за рік – два відмовлялися від ідеї. Бо неймовірно складно продумати, організувати, провести таке свято. Та в Кіровограді все ж є ентузіасти, котрим це під силу.

переглядів: 594
12:04

Про цю неймовірну історію "Вечірня газета" уже розповідала. Мова – про те, як кіровоградка Ганна залишилася дитиною без даху над головою і як така собі Лариса уявила власницею її житла, оселилася там, а з деякого часу заходилася судитися за нього, намагаючись то узаконити за собою чужу нерухомість, то стягнути грубі гроші за зроблені там поліпшення. Повернутися ж до цієї теми нас спонукали два недавніх рішення Ленінського районного суду, якими претензії Лариси до Ганни визнано… Та спершу викладемо зміст попередньої публікації ("Віддай їй хату, бо вона до неї звикла").

переглядів: 483
11:49

Кримінальну справу про серію шахрайств з житловою нерухомістю розглянув Кіровський районний суд Кіровограда. Відповідь тримала 24-літня П. – родом із Олександрійського району, незаміжня, мати трирічної дитини.

переглядів: 508
11:45

Громадянин України, що нині мешкає в іншій країні, через міжнародну кур’єрську пошту надсилав двом кіровоградцям ліки з наркотичним ефектом. А ті реалізовували ці пігулки наркозалежним.

переглядів: 461
« 1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.42807 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua