МЕНЮ


18:27

Центрвиборчком завершив підраховувати голоси українців, які 25 травня взяли участь у позачергових президентських виборах. Відповідно до цього підрахунку, переміг Петро Порошенко, набравши 54,7 відсотка голосів. Отже, другого туру виборів не буде, скоро Порошенко присягне на вірність Україні як її новий глава.

переглядів: 1299
18:10

Наступного опалювального сезону кіровоградці оплачуватимуть послуги з теплопостачання уже за новим тарифом. За прогнозами, він має зрости на 60 відсотків. Але тепловики цьому не радіють.

переглядів: 1195 / коментарі (1)
18:03

ПАТ "Червона зірка" задовго до оголошення Україною євроінтеграційного курсу почала запроваджувати у себе найпередовіші світові стандарти виробництва, що дає можливість компанії постійно поліпшувати виробничі показники.

переглядів: 1224
17:55

На сьогодні в Кіровоградській області лише шість пляжів отримали дозвіл від Держсанепідслужби на те, щоб прийняти відпочиваючих.

переглядів: 1161
17:46

Нинішньої весни, згідно з указом, виданим в. о. Президента України Олександром Турчиновим, в Україні відновлено призов на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань країни, який триватиме протягом травня – липня.

переглядів: 2584
17:34

Незважаючи на підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті, скарги до комісії з питань розгляду звернень громадян щодо нетактовної поведінки водіїв продовжують надходити. Зокрема, на черговому засіданні цієї комісії під головуванням начальника управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктора Зубченка були розглянуті заяви кіровоградців на водіїв, які працюють на міських маршрутах №№ 112, 44, 15 та 126.

переглядів: 1170
17:21

Відділ сім’ї та молоді міської ради вже сформував перший загін кіровоградської молоді, яка бажає взяти участь у громадських оплачуваних роботах під час літніх канікул. Йдеться про підлітків від 14 років. Робочий день триває чотири години, відповідно зарплата – половина від мінімальної.

переглядів: 1175
17:03

"Нині діти зовсім не такі, як ми були колись". Ці слова часто можна почути від старшого покоління. Хтось каже це з відтінком осуду – мовляв, діти майже не читають нічого, від комп’ютера не відірвати, батьки для них – не авторитет. Інші, відчувається, по-білому заздрять сьогоднішнім дітям – більш самостійні, ніж ми були, з будь-якою технікою за мить розберуться, легкі на підйом…. То які ж вони насправді – сучасні діти? Своїми спостереженнями із "ВГ" поділилася Оксана Клименченко – головний спеціаліст Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

переглядів: 1910
16:38

Про важливість для українців зовнішньополітичного курсу своєї держави можна судити хоча б з того, що силовий розгін прихильників євроінтеграції, які зібралися були кілька місяців тому на головній площі столиці, обернувся всеукраїнською революцією. Події на Півдні і Сході України, які сталися після того (й, на жаль, тривають), тільки підсилили європрагнення нашого народу. Утім, чи готові ми жити по-європейськи? Чи не занадто ми різні із жителями розвинених країн Європи? І чи не приховують чогось вітчизняні євроінтегратори, розповідаючи нам про принади тих країн? Про це – в розмові кореспондента "Вечірки" з Анатолієм Кривульченком – доктором географічних наук, професором, завідувачем кафедри географії та геоекології Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, головою Кіровоградського відділу Українського географічного товариства (поговорити на цю тему саме з професором Кривульченком вирішено тому, що він бував у Німеччині, Австрії, Угорщині, Словенії, Італії. В Італії, до речі, живуть родичі Анатолія Кривульченка, і він цю країну із перелічених вище знає найкраще.)

переглядів: 1310
1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.33207 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua