МЕНЮ


20:53

Групою піротехнічних робіт АРЗСП Управління ДСНС в області впродовж 2014 року здійснено 9 виїздів та знешкоджено 1281 одиницю вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни. Інформація про це прозвучала на прес-конференції в управлінні ДСНС в області.

переглядів: 864
20:52

Про це повідомив на прес-конференції прес-секретар начальника Управління ДСНС України у Кіровоградській області полковник служби цивільного захистуМикола Леськів.

переглядів: 1320
20:49

На території Кіровоградщини здійснені рейдові перевірки протипожежного стану автозаправних станцій.
Проведення зазначених обстежень ініційовано Управлінням ДСНС в області з метою запобігання надзвичайним ситуаціям, подібних такій, що виникла 22 квітня на автозаправній станції у Київській області.

переглядів: 887
16:27

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

переглядів: 868
15:18

Сьомого травня у приміщенні обласної філармонії відбулось урочисте вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни. Привітали представників старшого покоління кіровоградців голова обласної державної адміністрації Олександр Петік, голова обласної ради Олександр Черноіваненко, міський голова Олександр Саінсус. У своїх виступах вони відзначили вікопомний подвиг визволителів Вітчизни у Другій світовій війні, їхню самовідданість у її післявоєнній розбудові, визначний патріотизм та жертовність заради миру і спокою на землі.

переглядів: 875
12:51

Вже другий рік поспіль, напередодні Дня перемоги, на меморіальному комплексі "Фортечні вали" проходить міський військово-патріотичний конкурс пісні та строю серед учнів загальноосвітніх закладів Кіровограда.

переглядів: 922
09:48

У змагання за кращу прибібліотечну територію до працівників Центральної бібліотеки для дітей долучилися і читачі. Четверо друзів: Наумочкін Андрій, Клейстер Руслан, Рибалко Віталій, Закаріашвілі Павло бажають бачити свою улюблену бібліотеку ще гарнішою.

переглядів: 927
09:46

Шановні ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ, Збройних Сил України!
Ваш досвід та вміння необхідні Україні.
МВС проводить набір небайдужих патріотів України до підрозділів патрульної служби міліції особливого призначення

переглядів: 1107
09:45

Відтепер громадянам України призовного віку буде надана відстрочка на весь період проходження служби в ОВС. Відповідний Закон України прийняла Верховна Рада.

переглядів: 851
1 2 3 »
pgt 0.49119 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua