МЕНЮ


15:34

Хоч і неспокійний нині час, коли Росія розв’язала проти України неоголошену війну, та українці все ж урочисто, хоч і не так видовищно, як раніше, відзначають 69-у річницю Перемоги над нацистською Німеччиною.
Одним з бійців, який доклався до розгрому третього рейху, є мешканка Кіровограда інвалід війни І групи Ганна Куроп’ятникова – удова Героя Радянського Союзу Григорія Куроп’ятникова, з яким вона познайомилася та за якого вийшла заміж іще під час війни

переглядів: 557
15:24

Сьомого травня у приміщенні обласної філармонії урочисто вшановували ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Привітали їх голова облдержадміністрації Олександр Петік, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, міський голова Олександр Саінсус

переглядів: 518
15:21

В області вперше в цьому році забезпечено виконання планів надходжень як до місцевих бюджетів, так і за податковими надходженнями. Про це було повідомлено на нараді в ОДА. Темп зростання порівняно з відповідним періодом минулого року збільшився на 2,1 відсотка до місцевих бюджетів та на 10,5 відсотка – до державного бюджету. Незважаючи на соціально-політичну ситуацію в країні, економіка області працює стабільно.

переглядів: 488
15:14

На Кіровоградщині побував міністр екології та природних ресурсів Андрій Мохник. Він серед інших об’єктів відвідав й Інгульську шахту ДП "Схід ГЗК".

переглядів: 646 / коментарі (1)
15:11

Найактивнішими учасниками місячника з благоустрою Кіровограда серед КРЕПів та ЖЕКів були працівники КРЕПів №№6, 11, ЖЕКів №№10 та 12.

переглядів: 536
14:58

У Кіровограді приділяється значна увага неповнолітнім, які скоїли незначні кримінальні правопорушення та перебувають на обліку в кримінальній міліції у справах дітей. Так, за інформацією начальника служби у справах дітей виконкому міської ради Ірини Сисак, всі 23 дитини цієї категорії навчаються у школах чи вищих навчальних закладах першого рівня акредитації. З кожним з неповнолітніх, а також їхніми батьками проводиться індивідуально-профілактична та роз’яснювальна робота.

переглядів: 539
14:55

Децентралізація влади приведе до динамічного розвитку регіонів України. Впевненість у цьому висловила кандидат у президенти України Юлія Тимошенко під час з’їзду сільських, селищних і міських голів та депутатів місцевих рад, який пройшов у Києві п’ятого травня.

переглядів: 485
14:34

Кандидат у президенти України Петро Порошенко, який відвідав 6 травня Кіровоград разом із лідером громадянської ініціативи "Третьої української республіки" Юрієм Луценком та народним депутатом Миколою Томенком, на прес-конференції заявив: є докази, що 2 травня в будівлі обласної Федерації профспілок в Одесі був організований теракт.

переглядів: 715 / коментарі (2)
14:33

Останніми десятиріччями в Україні зростає рівень захворюваності меланомою. До того ж, ця хвороба молодіє – якщо раніше її виявляли, як правило, в людей у віці за 50 років, то тепер – і в молодших.

переглядів: 515
1 2 »
pgt 0.44914 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua