МЕНЮ


16:30

У середу відбулася позачергова, 37-а сесія Кіровоградської міської ради шостого скликання, яка ознаменувалась певними кадровими змінами у складі виконавчих органів міської ради.

переглядів: 1184
11:01

Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Насильство й жорстокість у сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

переглядів: 1786
10:16

Вже стало традиційним проведення навесні Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» з благоустрою та озеленення територій населених пунктів, у рамках якої обласною службою зайнятості спільно з органами влади та місцевого самоврядування, роботодавцями організовуються громадські та інші роботи тимчасового характеру за участі безробітних. Це дозволяє вирішити нагальні соціальні проблеми територіальних громад, зокрема із благоустрою та озеленення територій населених пунктів, зон відпочинку, ліквідації несанкціонованих звалищ, упорядкування спортивних майданчиків, об’єктів культурної та історичної спадщини, кладовищ, братських могил, пам’ятників, обелісків, меморіалів на честь героїв Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років тощо.

переглядів: 1120
10:15

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на професіоналів (13%), на працівників сфери торгівлі, послуг (15%), на кваліфікованих робітників з інструментом (16%), а також на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (23%).

переглядів: 1155
10:14

Дивіться передачу ТТВ "Акценти" від 13.05 ТТВ

переглядів: 800
10:13

Дивіться передачу ТТВ "Акценти" від 12.05 ТТВ

переглядів: 787
10:12

Дивіться передачу ТТВ "В розрізі тижня" від 10-11.05 ТТВ

переглядів: 848
08:04

У приміщенні міськвиконкому відбулася зустріч старшого дільничного інспектора Кіровоградського міського відділу міліції Олександра Василенка з головами квартальних комітетів Ленінського району міста Кіровограда. Основна мета заходу – поглиблення взаємодії між представниками громади та міліцією.

переглядів: 912
pgt 0.46542 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua