МЕНЮ


23:00

З ним звертається до населення, керівників підприємств, організацій і установ міста Кіровограда та сіл Созонівки, Соколівського, Підгайці адміністрація Кіровоградського ВКГ ОКВП "Дніпро-Кіровоград". Причина така: у зв’язку з комплексною дезінфекцією водопровідних споруд і мереж з 12-ї години 21 травня до 20-ї години 24 травня 2014 року вода подаватиметься з підвищеним вмістом хлору та буде придатна тільки для технічних потреб.

переглядів: 904
22:55

Офсетная печать в Минске остаётся едва ли не самым популярным способом изготовления каталогов, журналов, книг и других полиграфических изделий

переглядів: 898
22:46

Фиджи представляет собой одну из составных частей Меланезии, она же, в свою очередь, является составной частью Океании. В 1874 году Фиджи становится колонией Великобритании, после чего независимость обретает уже в 1970 году.

переглядів: 929
15:39

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що суб'єкти підприємницької діяльності, які реалізовують в оптовій та роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольні напої та пиво, є платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

переглядів: 868
15:38

Щорічно у травні в Україні святкується День Європи. 16 травня 2014 р. , вже 5 рік поспіль, цього разу у Кіровоградському обласному ЦДЮТ пройшов фестиваль євроклубів Кіровоградщини «Єврофест – 2014», який буде відбувся у форматі баркемпу. На декілька годин Кіровоградський обласний ЦДЮТ перетворився на справжнє Європейське містечко, у рамках якого працювали творчі майстерні, інформаційні та ігрові палатки, де можна було отримати інформацію про можливості навчання та волонтерства в Європі, всі бажаючі брали участь у цікавих іграх та у діяльності форум - театру. Мали змогу зробити гарну зачіску та переглянути виставку кращих робіт талановитої молоді, присвячені Дню Європи. Про особливості історії та культури країн Європейського Союзу можна було дізнатись під час презентацій євроклубів Кіровоградщини та національних товариств. В рамках роботи Європейського містечка велася робота інтерактивного стенду опитування, де кожен бажаючий мав змогу залишити власні думки на тему: «Україна – країна європейських цінностей» та залишити свої побажання. Окрім цього, під час «Єврофесту - 2014» діти мали змогу поспілкуватися з громадським активістом, представником української діаспори в Канаді – Орестом Хабурськи.

переглядів: 865
15:37

«Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!»

переглядів: 924
13:25

На таку тему на базі дитячо-юнацького центру в місті Кіровограді відбувся тренінг для учнів з різних районів області. Участь у заході взяли представники відділу кримінальної міліції у справах дітей та сектору юридичного забезпечення УМВС України в Кіровоградській області.

переглядів: 861
13:10

14 травня поблизу с.Кримки Олександрівського району у лісосмузі було виявлено боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни. Артилерійські снаряди калібру 76 мм знайшов чоловік, який шукав у лісі металобрухт. Всього було виявлено 53 снаряди.

переглядів: 771
12:44

За результатами розгляду документів прокурорського реагування працівникам регіону відшкодовано 2,5 мільйони гривень заборгованої заробітної плати.

переглядів: 825
1 2 »
pgt 0.39479 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua