МЕНЮ


22:19

Дивіться передачу ТТВ "Акценти" від 20.05 ТТВ

переглядів: 899
17:00

Минулої суботи в кіровоградських музеях відбулась культурно-мистецька акція "Ніч музеїв". Ще з ранку були розгорнуті та діяли до самої ночі експозиції в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна, Кіровоградському літературно-меморіальному музеї І. Карпенка-Карого, Кіровоградському музеї музичної культури ім. К. Шимановського, обласних художньому та краєзнавчому музеях. Усі бажаючі мали можливість доторкнутись до прекрасного – не просто оглянути представлені експозиції, а й долучитись до спілкування з кіровоградськими митцями, музикантами, поетами, майстрами ужитково-прикладного мистецтва. Доступ до музеїв був цього дня і ночі безкоштовним.

переглядів: 1033
16:59

Українці не отримують у достатній кількості йод, через що страждають на низку захворювань. Унаслідок нестачі цього елемента в організмі людини знижується її працездатність, і країна щороку втрачає близько 43 мільйонів доларів; в Україні дві третини смертей від хвороб пов’язані з дефіцитом йоду в організмі.

переглядів: 1350
16:14

Протягом життя кожна людина стикається із різними святами: дні народження, ювілеї, державні свята, сімейні і традиційні. Але є у кожного з нас один неповторний і не схожий на інше свято – це День народження школи.

переглядів: 1244
16:01

Шановні кримчани!

Кіровоградська обласна служба зайнятості готова сприяти вашому працевлаштуванню, призначенню та виплаті допомоги по безробіттю незалежно від реєстрації вашого місця проживання!
Вам обов'язково допоможуть в:
• пошуку підходящої роботи - тимчасової або постійної;
• отриманні інформації, консультацій з питань зайнятості, організації підприємницької діяльності;
• участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру;
• здобутті нової професії, проходженні професійної підготовки, перепідготовки або підвищенні кваліфікації.

переглядів: 794
16:00

Сьогодні ми не уявляємо свого життя без таких буденних речей як вогонь, вода, електричний струм, газ, іноді забуваючи, що вони з наших помічників можуть миттєво перетворитись на руйнівників. Останнім часом суспільство потерпає також від соціальних конфліктів, нерідко із застосуванням зброї. У зв’язку з цим ми повинні знати способи захисту від цих лих.

переглядів: 978
15:59

Через ревнощі хлопець завдав супернику смертельного удару. За скоєне зловмиснику загрожує до десяти років позбавлення волі.

переглядів: 826
15:57

На Кіровоградщині "по гарячих слідах" розкрито незаконне заволодіння автомобілем "ВАЗ-21099"

переглядів: 881
15:54

У Кіровограді відбулася семінар-нарада з керівниками потенційно небезпечних об’єктів.

переглядів: 978
1 2 »
pgt 0.43139 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua