МЕНЮ


22:08

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» продовжує активну роботу щодо примусового стягнення заборгованості за послуги теплопостачання зі споживачів підприємства, які мають заборгованість.

переглядів: 914
22:05

Кіровоградською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері ініційовано передачу 5 мисливських будиночків в межах заказника «Голоче» до комунальної власності.

переглядів: 831
22:04

Для сприяння органам державної влади у реалізації громадянами України конституційних виборчих прав, забезпечення дотримання законності виборчого процесу в межах повноважень і компетенції СБУ в Управлінні СБ України в Кіровоградській області функціонує телефон довіри.

переглядів: 789
22:03

Дивіться передачу ТТВ "Акценти" від 21.05
href="http://www.youtube.com/watch?v=i7itWQV5Acw&feature=youtu.be" target="_blank">ТТВ

переглядів: 871
14:04

У рамках операції «Візит» у цьому році дільничні інспектори міліції вже завітали до кількох десятків тисяч осель жителів області. Під час зустрічей з населенням «шерифи» роздають свої візитки та профілактичні пам’ятки «Міліція інформує, застерігає, радить».

переглядів: 944
13:51

Прокуратурою Долинського району виявлено порушення законодавства щодо соціального захисту громадян, призваних на військову службу під час мобілізації на особливий період.

переглядів: 881
pgt 0.40277 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua