МЕНЮ


18:03

Кіровоградські правоохоронці здали кров для онкохворих дітей. З такою ініціативою звернувся до своїх підлеглих начальник Управління МВС України в Кіровоградській області полковник міліції Анатолій Вітюк. Лише протягом однієї доби 60 правоохоронців здали 15 літрів крові, якої так потребують малята. Працівники міліції вірять, що їх допомога стане у нагоді тим, хто щохвилини бореться зі страшним недугом, а, можливо, і просто врятує дитяче життя.

переглядів: 1246
18:00

Сьогодні вранці на розі вулиць Варшавської та Куйбишева у Кіровограді сталася аварія, внаслідок якої загинули дві жінки. Іномарка зіткнулася з маршруткою №112.

переглядів: 1445
17:07

Дивіться програму ТТВ "Акценти" від 28.05 ТТВ

переглядів: 1198
13:59

Учора на першому засіданні 38-ї сесії Кіровоградської міської ради депутати задовольнили заяву кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса про складення повноважень. «За» – 46 голосів.

переглядів: 1552
12:53

Шановні платники податків! Кіровоградська ОДПІ нагадує, що згідно статті 166 Податкового кодексу України платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

переглядів: 1139
12:52

Щороку, у період з 1 січня по 1 травня проходить кампанія декларування доходів громадян. Під час проведення цьогорічної кампанії декларування працівники податкової орієнтувалися на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків, добровільності сплати ними податків і створення умов, які гарантують обслуговування платників на належному якісному рівні, зокрема, надання консультаційної допомоги по заповненню податкових декларацій та проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи серед громадян щодо виконання свого громадянського обов’язку перед державою шляхом добровільного декларування отриманих доходів.

переглядів: 1088
12:51

Держфінінспекцією в Кіровоградській області за результатами перевірок не підтверджено кредиторську заборгованість на суму понад 1,3 млн грн.

переглядів: 983
06:44

Під таким гаслом девізом відбулося в затишному приміщенні Центральної міської бібліотеки.відбулося театралізоване дійство за участю аматорів театрального колективу Кіровоградського будівельного коледжу ( керівник Наталія Фільченкова), присвячене Дню перепоховання Великого Кобзаря на Чернечій горі у Каневі на Черкащині..

переглядів: 1061
06:43

Будь-яке підприємство зможе стабільно і ефективно працювати, якщо колектив буде об’єднаний особливим корпоративним патріотизмом – від гордості за своє підприємство, бажання віддавати свій досвід і фахові навички для його розвитку до впевненості у гарантованій підтримці у вирішенні будь-яких соціальних питань.

переглядів: 1023
1 2 »
pgt 0.47482 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua