МЕНЮ


14:26

В цьому році, коли для українців “відпав” Крим для подорожей та відпочинку, перед багатьма постало питання, куди спрямувати свій туристичний маршрут. І відомий кіровоградський галерист Микола Цуканов однозначно радить: “Відкривайте для себе Україну!”.

переглядів: 582
15:42

Хтось із задоволенням вирощує квіти в себе біля будинку чи на дачі, щоб самим милуватися ними, а хтось це робить для всіх городян. Як, зокрема, це роблять зараз у Кіровограді працівники КП "Трест зеленого господарства", які по всьому місту активно облаштовують клумби та висаджують гарні квіти.

переглядів: 1699
15:40

Ви думали, що таксофони "померли"? Навпаки, у них – друге життя. З 1 травня в Україні, у тому числі в Кіровограді та області дзвінки на місцеві фіксовані номери з таксофонів "Укртелекому" – безкоштовні. Таксофонна картка для цього не потрібна.

переглядів: 717
15:31

Раніше вже у перших числах травня Кіровоград заполоняли пивні намети. Їх було повно і в "спальних" мікрорайонах між будинками, і в центральній частині міста – у парках та скверах. Однак останні кілька років місцева влада дозволів на встановлення пивних наметів не дає. Із сезонних об’єктів торгівлі залишилися лише літні майданчики біля стаціонарних закладів ресторанного господарства та громадського харчування та точки продажу квасу, інших прохолоджувальних напоїв та морозива.

переглядів: 1516
15:27

Напередодні Міжнародного дня музеїв, що відзначається 18 травня, в обласному краєзнавчому музеї було відзначено лауреатів обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова за 2014 рік.

переглядів: 708
15:02

Весна покликала жителів нашої області на природу, на дачі і городи. Однак настання теплої пори року диктує деякі застороги для людей. Одними з актуальних нині є рекомендації про те, як запобігти хворобі Лайма (кліщовий бореліоз), переносники якої – іксодові кліщі – живуть у траві та низькорослих кущах.

переглядів: 693
14:24

Чи правда, що рівень грамотності українців все падає і що цьому сприяє науково-технічний прогрес (тепер чи не в кожній хаті – комп’ютер, оснащений "грамотною" програмою для створення текстів)? Чи є узагалі резон оволодівати мовною грамотою (особливо з урахуванням того, що в нашій країні найвищі державні пости нерідко дістаються малограмотним людям)? Чи такий вже й шкідливий "суржик" і що, власне, відбувається нині з українською мовою? Ці питання кореспондент "Вечірки" порушив у розмові з кандидатом філологічних наук доцентом Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка Ніною Задорожною, скориставшись тим приводом, що 25 травня в Україні відзначатиметься День філолога.

переглядів: 2169
14:06

Щороку в травні з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я проводиться Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертонією. Підвищений артеріальний тиск, або артеріальна гіпертонія – найгрізніший фактор розвитку інфаркту міокарда та ішемічного інсульту. Більше мільярда людей в усьому світі страждають на це захворювання. У Кіровограді ці показники теж досить вражаючі: поширення гіпертонії серед дорослого населення у 2013 році становило понад 70 тисяч хворих на 199 100 осіб, а в першому кварталі цього року було діагностовано хворобу ще у 908 чоловік.

переглядів: 929
13:28

Пілотний проект протидії гіпертонії буде продовжений та доповнений новими лікарськими засобами.

переглядів: 770
« 1 2 3 4 ... 9 10 11 »
pgt 0.46241 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua