МЕНЮ


15:11

Найактивнішими учасниками місячника з благоустрою Кіровограда серед КРЕПів та ЖЕКів були працівники КРЕПів №№6, 11, ЖЕКів №№10 та 12.

переглядів: 538
14:58

У Кіровограді приділяється значна увага неповнолітнім, які скоїли незначні кримінальні правопорушення та перебувають на обліку в кримінальній міліції у справах дітей. Так, за інформацією начальника служби у справах дітей виконкому міської ради Ірини Сисак, всі 23 дитини цієї категорії навчаються у школах чи вищих навчальних закладах першого рівня акредитації. З кожним з неповнолітніх, а також їхніми батьками проводиться індивідуально-профілактична та роз’яснювальна робота.

переглядів: 539
14:55

Децентралізація влади приведе до динамічного розвитку регіонів України. Впевненість у цьому висловила кандидат у президенти України Юлія Тимошенко під час з’їзду сільських, селищних і міських голів та депутатів місцевих рад, який пройшов у Києві п’ятого травня.

переглядів: 485
14:34

Кандидат у президенти України Петро Порошенко, який відвідав 6 травня Кіровоград разом із лідером громадянської ініціативи "Третьої української республіки" Юрієм Луценком та народним депутатом Миколою Томенком, на прес-конференції заявив: є докази, що 2 травня в будівлі обласної Федерації профспілок в Одесі був організований теракт.

переглядів: 716 / коментарі (2)
14:33

Останніми десятиріччями в Україні зростає рівень захворюваності меланомою. До того ж, ця хвороба молодіє – якщо раніше її виявляли, як правило, в людей у віці за 50 років, то тепер – і в молодших.

переглядів: 515
14:14

На доглянутому подвір’ї – не новий, але цілком ошатний двоповерховий будинок. За високим парканом – гай у всій своїй весняній красі. Перед входом в будинок – дитмайданчик, фарби на гойдалках якого ще не втратили первинної яскравості. Усередині будинок – ще привабливіший. "Євроремонт" – так у народі характеризують подібні інтер’єри. Облаштувати таким чином житло – мрія багатьох українців. Проте жінкам, які мешкають тут, – не позаздриш. Різних поневірянь вони зазнали: одну вигнали на вулицю хитрі родичі, інша сама залишила дім, не витерпівши знущань чоловіка, ще одна ніколи й не мала житла, бо – з інтернату. Потрапляють жінки сюди і з пологових відділень лікарень, і з осередків соціального дна…

переглядів: 503
11:30

Удосвіта 2 травня на вулиці Тарковського в Кіровограді, недалеко від ресторану "Джунглі", було виявлено мертвого чоловіка. Сліди побиття на обличчі вказували на те, що скоєно злочин. Правоохоронці, прибувши туди, відразу ж упізнали у вбитому Володимира Тесленка – начальника ДПІ Святошинського району столиці, генерала податкової служби, у недалекому минулому – співробітника правоохоронних органів Кіровоградщини (працював тут і в УБОЗі, і в податковій міліції).

переглядів: 1328
11:29

Так висловився новопризначений керівник обласного управління МВС Анатолій Вітюк на недавній зустрічі із журналістами і громадськими діячами про батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Кіровоград", який зараз формується.

переглядів: 329
11:22

Відтепер громадянам України призовного віку надається відстрочка від військової служби на весь період проходження служби в органах внутрішніх справ. Відповідний закон прийняла Верховна Рада.

переглядів: 414
« 1 2 3 ... 7 8 9 10 11 »
pgt 0.45028 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua