МЕНЮ


14:48

Про те, що головою апеляційного суду Кіровоградської області обрали Валерія Драного, а його заступником – Станіслава Кіселика, повідомлялося у попередньому номері "Вечірки". Відтоді відбулися ще деякі кадрові зміни в цій установі – новим секретарем судової палати у цивільних справах став Олександр Карпенко, новим секретарем судової палати у кримінальних справах – Петро Ремез.

переглядів: 1132 / коментарі (2)
14:40

Колегія суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ розглянула матеріали стосовно колишнього керівника апарату Петрівського районного суду Кіровоградської області, який підробляв рішення суду.

переглядів: 570
14:30

Вартість бланків посвідчень водія і свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів зменшилася на кілька десятків гривень. Це – результат того, що дану продукцію почало виготовляти державне підприємство "Поліграфкомбінат "Україна". Раніш цим займався консорціум "ЄДАПС".

переглядів: 605
14:12

Понеділок розпочався для працівників Кіровоградської поліклініки № 3, що на вулиці Кропивницького, незвично – у терапевтичному кабінеті вони застали кажана.
Вилетіти надвір через вікно тварині не вдавалося, тож працівники поліклініки звернулися за допомогою до рятувальників

переглядів: 633
13:53

Справа про ДТП зі смертельним наслідком, що трапилася у ніч на 26 червня минулого року біля будинку № 32 на вулиці Терешкової в Кіровограді, була предметом перегляду недавно в апеляційному суді області.

переглядів: 659
13:51

28 квітня працівникам управління МВС в Кіровоградській області представили нового начальника – Анатолія Вітюка. У заході брали участь начальник департаменту кадрового забезпечення МВС України Віктор Слівінський, голова Кіровоградської облдержадміністрації Олександр Петік, голова облради Олександр Чорноіваненко.

переглядів: 725
13:39

Петрівський районний суд Кіровоградської області завершив розбиратися в обставинах спроби втечі в’язнів з тамтешньої виправної колонії.

переглядів: 663
13:34

Що може бути спільного між ними? Зараз розповім! У її косу вже вплелась краплинка осені, закосичившись білими хризантемами, уже ноги потоваришували із ціпком, а хвороби обсіли вироблене тіло. От тільки серце таке ж гаряче і замріяне, як тоді, в дитинстві, коли вперше взяла до рук голку й на маленьких долоньках відчула лоскіт нитки-чарівниці.

переглядів: 660
« 1 2 3 ... 9 10 11
pgt 0.42104 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua