МЕНЮ


16:28

Незадовго до Дня молоді та Дня Конституції України заступник кіровоградського міського голови Вадим Дрига урочисто вручив школярам та студентам, які нинішнього літа працювали на громадських роботах, – трудові книжки.

переглядів: 1297
16:27

За виготовлення та розповсюдження опію зловмисники можуть отримати до 10 років позбавлення волі. Матеріали кримінального провадження, відкритого стосовно трьох жителів селища Олександрівки, що на Кіровоградщині, направлено до суду. Незаконну діяльність зловмисників у травні поточного року викрили працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Кіровоградській області.

переглядів: 1249
16:25

Секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський наприкінці минулого тижня розповів журналістам про День діалогу за участі Президента України Петра Порошенка (відбувся в Києві в межах проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні»).

переглядів: 1277
14:04

Нещодавно в одному із ЗМІ з’явилася інформація, що начебто тариф на проїзд у Кіровограді збираються з першого вересня підвищити ледь не до 4 гривень 50 копійок. Однак насправді це лише чутки. Робоча група з розгляду розрахунків тарифі на послуги пасажирського автобусного транспорту на міських автобусах маршрутів загального користування вже сформована, на її розгляд свої розрахунки на сьогодні подав тільки один перевізник. І ні про які 4,50 гривні не йдеться.

переглядів: 1503 / коментарі (1)
13:16

У Кіровограді один раз таке вже траплялося – хтось пустив чутки, що в Україні зупинився соляний завод, і кіровоградці побігли скупляти всю сіль у магазинах – у багатьох ще й досі вдома по мішку солі стоїть. Зараз ситуація повторилася. Минулого тижня люди знову кинулися скупляти сіль. Хтось казав, що в Артемівську Донецької області припинив працювати завод через АТО, інші взагалі розповідали, що на цьому підприємстві стався вибух. Як наслідок, всю сіль розмітали з полиць за мить. Хто встиг – закупили якнайбільше, адже вже розпочався сезон консервації.

переглядів: 1548
12:33

Недавний опрос рабочих в Сингапуре выявил, что они стали чувствовать себя более счастливо, чем они были в течение последних четырех лет.

переглядів: 1801
01:29

Многие рекламодатели, с наступлением кризиса, столкнулись с проблемой продажи рекламы. Почти все потребители стали относиться к рекламе как к неэффективной и сильно затратной обузе.

переглядів: 1381
17:14

Для рыбака сапоги болотные — составляющая часть успешной рыбалки, а кирзовые сапоги до сих пор помогают солдатам нести боевую службу. Удобная и практичная обувь — важная часть нашей жизни, ведь такая мелочь, как мозоль или промокшие ноги способны не только испортить настроение, но и погубить здоровье, а уж о войне с больными ногами говорить и не приходится.

переглядів: 1524
11:36

Современная действительность такова, что практически ни одна сфера бизнеса и жизнедеятельности нашей цивилизации не обходится без существенного, порой главенствующего, влияния такой глобальной информационной сети как Интернет.

переглядів: 1475 / коментарі (1)
1 2 3 ... 18 19 20 »
pgt 0.53178 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua