МЕНЮ


16:57

82-річного потерпілого з проникаючим ножовим пораненням було доставлено до районної лікарні. Підозрюваній загрожує до восьми років позбавлення волі.

переглядів: 992
16:42

Наприкінці минулого тижня було оприлюднено головний академічний рейтинг-лист українських вищих навчальних закладів – «Топ-200 Україна», складений відповідно до Берлінських принципів ранжування університетів. Провідні кіровоградські ВНЗ майже не змінили минулорічні позиції: КНТУ посів 54 місце серед двох сотень найкращих вітчизняних університетів, КДПУ – 125-те.

переглядів: 1040
16:40

Прокуратура м. Кіровограда тримає на контролі хід розслідування резонансного кримінального провадження відносно двох 17-річних кіровоградців, які вчинили розбійний напад на таксиста.

переглядів: 1085
16:40

Прокуратура м. Кіровограда тримає на контролі хід розслідування резонансного кримінального провадження відносно двох 17-річних кіровоградців, які вчинили розбійний напад на таксиста.

переглядів: 1052
16:38

Фатальною стала для одного із пасажирів автомобіля ВАЗ-2106 весела мандрівка із Малої Виски до Новомиргорода на Кіровоградщині.

переглядів: 1117
15:50

Жилье человека привлекательно для жалящих насекомых. Все виды построек предоставляют назойливым насекомым тепло и защиту от непогоды для устройства гнезда. На чердаках, в коробах ставень, в мансардах насекомоядные птицы не смогут добраться до терпеливо сложенного гнезда жужжащего воинства. Поселяясь внутри домов и квартир человека, рой может проникать в комнаты, наводя страх на проживающих. Укусы жалящих насекомых могут вызывать аллергическую реакцию. Многие люди и дети испытывают панический страх и не реагируют ни на какие уговоры "взять себя в руки". Их страх и панические движения провоцируют жалящих на нападение.

переглядів: 1083
11:47

У Кіровограді відкрилося нове відділення ПриватБанку №118 по вул.Біляєва,2, в приміщенні Біляєвського ринку, яке працює в сучасному форматі самообслуговування.

переглядів: 1056
11:46

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 29.05.2014 року №1479-о виконання обов‘язків начальника Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області покладено на Воленшчак Надію Антонівну.

переглядів: 1371
08:51

Сьогодні на апаратній нараді секретар міської ради Іван Марковський, який після відставки Олександра Саінсуса виконує обов’язки міського голови, повідомив про те, що перед своїм уходом Олександр Саінсус своїм розпорядженням поновив на посаді першого заступника міського голови Анатолія Перевозника (нагадаємо, після свого звільнення він звертався до судових інстанцій, і суди прийняли рішення на його користь). Також Іван Марковський повідомив, що є розпорядження про стажування на посади заступників міського голови Сергія Васильченка, Олексія Олійника та Геннадія Осетрова. Щодо їх функціональних обов’язків буде окреме розпорядження.

переглядів: 1014
pgt 0.44428 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua