МЕНЮ


16:53

За шахрайство, дуже схоже на хабарництво, судили недавно екс-міліціонера з Маловисківського району. Він, працюючи в міліції, узяв у земляка кільканадцять тисяч гривень.

переглядів: 670
16:49

Як повідомила днями прес-служба управління МВС в Кіровоградській області, його співробітники "за підозрою у скоєнні тяжкого злочину затримали раніше судимого жителя обласного центру", і тепер йому загрожує 15 років позбавлення волі, а то й довічне ув’язнення.

переглядів: 627
11:20

11 червня екс-нардеп Лозінський достроково вийшов на свободу. В’язня звільнив Бориспільський міськрайонний суд Київської області, пославшись на незадовільний стан його здоров’я. Прокуратура Київщини того ж дня відреагувала на це рішення заявою про те, що збирається його оскаржити в апеляційному порядку. А 12 червня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про затримання Лозінського міліцією.

переглядів: 649
11:17

Як відомо, купувати крадене – негоже. Та цим правилом знехтували кіровоградці, які фігурують в описаній нижче кримінальній справі як потерпілі. Повіривши у байку шахрая про те, що він працює у системі охорони здоров’я і має можливість красти там ПММ, вони спокушалися дешевизною пропонованих ним бензину і дизпального та віддавали йому грубі гроші наперед. І залишалися ні з чим.

переглядів: 582
11:15

Працівники ДАІ здійснюватимуть фото- та відеозйомку спроб водіїв давати їм хабарі.

переглядів: 566
11:12

У боротьбі з корупцією найжорсткіші репресивні заходи не увінчаються успіхом, якщо вони не будуть підтримані суспільством. Досвід багатьох країн свідчить про те, що активність громадян, зацікавлених у подоланні корупції, є головною передумовою її подолання.

переглядів: 656
11:07

Зобразити на папері найкращі куточки Кіровограда вирішили місцеві школярі. Вони зібрались на площі перед міською радою, поставили столи, розгорнули великі листи ватману й заходились малювати. Поступово на дитячих малюнках з’являлись пам’ятні місця рідного міста.

переглядів: 906
pgt 0.51871 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua