МЕНЮ


15:34

За сприяння Станіслава Березкіна вже відремонтовано приміщення казарми, де в даний час дислокується рота спеціального батальйону міліції, замовлено комплекти форменого одягу для більш ніж половини бійців підрозділу, вирішуються питання щодо їх продовольчого забезпечення, у тому числі і у разі можливого відрядження до східних областей України.

переглядів: 1107
15:19

Житлово-експлуатаційна контора безпідставно перерахувала приватному підприємству 237 тисяч гривень коштів, призначених для обслуговування та ремонту житлових будинків.

переглядів: 953
15:18

Кіровоградські правоохоронці затримали підозрюваного у крадіжці авто
Зловмисником виявився 26-річний житель Житомирської області. За скоєння кримінального правопорушення молодику загрожує до 5 років позбавлення волі.

переглядів: 952
15:17

Дивіться передачу ТТВ "Акценти" від 12.06 ТТВ

переглядів: 956
15:15

Дороги нашого міста переповнені різними транспортними засобами – легковими автомобілями, вантажівками, маршрутними таксі, тролейбусами, мотоциклами і т.д. Кожен обирає свій транспортний засіб, аби економити свій час і встигати виконати все заплановане.

переглядів: 995
14:47

У зв’язку із закінченням навчального року в комунальних закладах «Комплексні дитячо-юнацькі спортивні школи № 1, № 2, № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» було проведено перевідні та випускні іспити з фізичної та техніко-тактичної підготовки учні, повідомляє офіційний сайт Кіровоградської міської ради.

переглядів: 863
13:05

Соціально відповідальним кроком з боку кіровоградських перевізників стало б намагання розділити з мешканцями міста тягар підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. На цьому наголосив секретар міської ради Іван Марковський на нараді з керівниками транспортних підприємств, де обговорювалось питання тарифів на проїзд після задоволення міською радою відповідного подання міської прокуратури та висновків Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

переглядів: 1004
pgt 0.417 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua